Tanečky pro skorodospěláky a dospěláky

Předpoklad: mít chuť se zlepšit či seznámit s pohyby v rytmu společenských tanců, chtít si posílit sebedůvěru na tanečním parketu, není nutné společenské oblečení ani obuv, je vhodné mít k sobě tanečního partnera, avšak není to nutností
Zaměření: individuálním přístupem budování či rozvíjení pohybů v rytmu společenských tanců, upevňování dobrého pocitu a sebejistoty v nejzákladnějších krocích až po složité variace, převážná většina bude věnovaná Slowrocku, Walzu, Tangu, Valčiku, Slowfoxu, Quickstepu, Polce, Sambě, Cha-Che, Rumbě, Jivu, Salse a Disku, zábavnou formou pozapomenete na strach z tanečního parketu, rozšíříte si taneční dovednosti a schopnosti, posílíte si sebejistotu, ponoříte se do víru hudby a úžasného pocitu, že tanečně zvládáte vše lépe a více než většina kolem. (2 samostatná pololetí)

Název Tanečky pro skorodospěláky a dospěláky
Hlavní vedoucí Kamil Žitný
Cena 1. pololetí 500,- Kč