MAMMA MIA! - 27. 6. 2018

Srdečně Vás zveme na premiéru muzikálu

MAMMA MIA!

který vzniká v rámci pravidelné zájmové činnosti dětí a mládeže v Domě dětí a mládeže v Ústí nad Labem.

27. června 2018 v 18:00 hodin

Dům kultury - kinosál
Kulturní středisko města Ústí nad Labem
Vstupné 200,- Kč - výtěžek ze vstupného bude použit na dětský inkluzní tábor, který navazuje na program "Klidná síla"
Délka představení cca 120 minut.
Celé představení hrají a zpívají děti a mládež ve věku od 11 let.

Příběh se odehrává na řeckém ostrově Kalokairi, kde Donna vlastní a provozuje penzion. Její dcera Sophie je zasnoubena s mladíkem jménem Sky, ale dodnes neví, kdo je její otec. Donna o své minulosti nechce mluvit, a tak se Sophie pustí do pátrání.  Objeví matčin starý deník a narazí na zápisky, ve kterých Donna popisuje intimní schůzky se třemi muži. Sophie je přesvědčena, že jeden z nich musí být její otec a pošle každému pozvánku na svou svatbu, aniž by o tom mamince řekla.

Mamma Mia! - 27. 6. 2018Klidná síla