Ukliďme Česko - Ukliďme svět!

Dům dětí a mládeže ve spolupráci se Sdružením dětí a mládeže Tilia z. s. a za podpory projektu Zdravé město a místní Agenda 21 pořádají ve čtvrtek 19. září 2019 od 16:00 hodin tradiční podzimní akci na pomoc přírodě s názvem Ukliďme svět, jenž je součástí celosvětové kampaně "Clean up the world!" a republikové kampaně "Ukliďme Česko". Akce zároveň probíhá v rámci Evropského týdne mobility.

Tato akce si klade za cíl nejen úklid odpadky zaneřáděného místa v našem městě, ale především vést mladé lidi i dospělé k poznání a uvědomění si této problematiky, která nás všude kolem obklopuje.

Akce je samozřejmě zdarma a pracovní rukavice a drobné občerstvení včetně pitného režimu jsou zabezpečeny pořadatelem. V případě, že byste se chtěli k nám, k mladým ochráncům přírody, připojit, jste srdečně zváni. V případě skupinky větší jak 10 osob se prosím krátkou zprávou alespoň 2 dny předem nahlaste na e-mail cerny@ddmul.cz nebo na tel. 777 803 983, abychom zajistili dostatek příslušného materiálu a občerstvení.

Více informací a místo srazu naleznete v přiloženém letáčku. Uklízet budeme okolí výletního zámečku Větruše, místní turistické trasy a lesíky.

Kód 195019
Název Ukliďme Česko - Ukliďme svět!
Termín konání 19.09.2019 16:00 - 18:00
Místo konání Příroda
Hlavní vedoucí Jaroslav Černý
Věková skupina 3-99 let
Sraz účastníků Plocha před přírodním bludištěm na Větruši
Dokumenty ke stažení

Plakátek - Ukliďme svět (pdf)

Plakátek - Ukliďme svět (word)