Jarní tábor Sloup

Turistická základna, která se stane naším útočištěm, leží ve Sloupu v krásné krajině plné lesů a skal na úpatí Lužických hor. V rámci našich výletů děti navštíví proslulý skalní hrad Sloup, akvapark v České Lípě, zříceninu hrádku Svojkov, skalní divadlo, místní skalní útvary, jeskyně a přírodní zajímavosti. Okolní lesy nabízí ideální prostor pro nepřeberné množství her, součástí programu bude jednoduchá olympiáda a také večerní zábavné programy. Táborový program bude zaměřen především na rekreaci a pohyb v přírodě, soutěže a hry. Děti budou rozděleny do soutěžních družin a utkají se ve vědomostních, dovednostních i zábavných hrách, v příp. dobrých sněhových podmínek je samozřejmostí bobování a netradiční zimní olympiáda. Chystáme i projekci a v průběhu týdne výlet do již zmiňovaného akvaparku v České Lípě.

Kód 195501
Název Jarní tábor Sloup
Termín konání 01.02.2020 13:00 - 07.02.2020 16:32
Místo konání Pobytové tábory mimo DDM