Klondyk 2017 - OBSAZENO

Letní tábor Klondyk proběhne v termínu 29. července - 12. srpna 2017. Tábor je zálesácký, určený dětem a mládeži ve věku cca 8 - 14 let (jiný věk pouze po dohodě), kteří mají rádi přírodu, rádi hrají hry a není pro ně problém vydržet dva týdny nejen bez rodičů, ale i bez elektřiny, počítače, pohodlné postele a jiných běžných "vymožeností" domova. Táborová základna se nachází v nejsevernějším bodě Česka nedaleko osady Severní u Lobendavy. V jejím okolí jsou pouze rozsáhlé lesy a louky a vzhledem k odlehlosti hustšího osídlení a blízkosti státních hranic zde není žádný turistický ruch a noční obloha se díky chybějícímu světelnému znečištění chlubí miliony hvězd běžně neviditelných. Kouzlo tohoto romantického místa umocňuje bohaté množství potůčků a vodních pramenů a nedaleký zatopený lom. Účastníci budou ubytováni ve dvoumístných podsadových stanech na postelích s molitanovými matracemi. Spí se ve vlastních spacích pytlích. Hlavní náplní tábora je naučit děti samostatnosti, odvaze, zručnosti a týmové spolupráci. Kromě koupání a rutinních celodenních činností zajišťujících chod tábora je stěžejním bodem programu celotáborová hra družin obohacená o menší hříčky během dne, cesta za pokladem, ale i obchodování s Klondykskými dolary. Mj, se zde každoročně v první polovině srpna objevuje zlato a drahé kamení. Veškeré podrobné informace naleznete v létáčku a podrobných informacích níže.

Odjezd na tábor: v sobotu 29.7. z parkoviště u obchodního domu Albert na Severní Terase v 10:00, sraz účastníků je v 9:40
Předpokládaný příjezd: v sobotu 12.8., na parkoviště u obchodního domu Albert na Severní Terase v 17:00

Název Klondyk 2017 - OBSAZENO
Termín konání 29.07.2017 10:00 - 12.08.2017 16:00