OBSAZENO - LT Zombíci z Greenwitche

Letní tábor "ZOMBÍCI Z GREENWITCHE" (na základně Sochor nedaleko obce Hamr na Jezeře) se nachází v místě, které v minulosti bylo veřejnosti nepřístupné. Lesnatá krajina se skálami, hrádky a kouzelnými vyhlídkami patřila do střeženého vojenského výcvikového prostoru Ralsko. Dnes je to již skoro tři desítky let, kdy je tento nádherný kout přírody přístupný i veřejnosti. Náš tábor však bude stranou frekventovaných cest a turistických stezek, budeme tedy tábořit v opravdové divočině. Tábor volně navazuje na tábory z předešlých let. Děti budou ubytovány v jednoduchých dřevěných přístřešcích (chatičkách), na dřevěné "posteli". Nutná je vlastní karimatka a spací pytel. LT je určen dětem, které spojuje společný zájem o přírodu, učení se samostatnosti a hraní netradičních her.

Letošní táborový program je situován do prostředí, kde řádí zákeřná nemoc měnící lidi na zombíky. Ti nemoc šíří dál a je tedy nutné pečlivě dodržovat veškerou hygienu (mytí rukou, koupání, čištění zubů apod.), aby se nemoc nepustila i do našich záchranných týmů. Ano, záchranných týmů, které do oblasti Greenwitche jedou bojovat s touto nemocí a hledat lék, který zachrání nejen nakažené lidi v blízkém okolí, ale dost možná bude záchranou i pro celé lidstvo. Na děti čekají tematické hry, které budou hlavní náplní denního programu. Budou se ale podílet i na chodu naší táborové vesnice, budou se učit pracovat se dřevem, starat se o úklid tábora, služba v kuchyni drobně vypomůže s přípravou jídla apod. Večery se pak budou odehrávat v duchu zábavných programů či zpěvu kolem táborového ohně. V případě hezkého počasí je v plánu také návštěva přírodního koupání v Hamru na Jezeře a návštěva cukrárny ve Stráži pod Ralskem s více než stovkou druhů zmrzliny.

Tábor je mj. založený na táborových penězích ("stříbrňákách" a "zlaťákách", takže spíš než peněženku užijí osadníci nějaký měšec :-)). Ty je možné získat za činnosti a práce pro naší táborovou vesničku a za oddílové aktivity. Pár drobných lze vyhrát i v některých soutěžích a hrách. A vydělané peníze lze na konci tábora utratit na dražbě a burze, kde si každý vybere z velké nabídky odměn a sladkostí, věcí do školy, praktických cen (hračky, pomůcky, hry) apod. :-) Tak hurááá do toho :-)

Seznam účastníků:
- Abrahám Jan
- Ajm Ondřej
- Bobek Vojtěch
- Böhm Radim
- Dubský Ondřej
- Hanč Jindřich
- Hospodka Jakub
- Hruška Adam
- Chocholoušová Kateřina
- Košťál Matěj
- Kováč Daniel
- Kozumplík Radovan
- Kubák Martin
- Machač Damien
- Marek Vojtěch
- Mudra Matěj
- Musilová Kateřina
- Nezbeda Vojtěch
- Nováková Barbara
- Passian Petr
- Pánek Jakub
- Šedivá Evelína
- Šedivý Václav
- Šupina Jakub
- Šupinová Anna
- Trbola Tadeáš
- Veselá Klára
- Veselý Sebastian
- Vlasáková Alena
- Vršovský Tadeáš
- Zaur Miroslav

Kód 165802
Název OBSAZENO - LT Zombíci z Greenwitche
Termín konání 15.07.2017 08:50 - 28.07.2017 14:40
Místo konání Pobytové tábory mimo DDM
Hlavní vedoucí Jaroslav Černý
Věková skupina 6-16 let
Sraz účastníků 8:50 - hlavní nádraží
Vybavení na akci dle podrobných informací
V ceně zahrnuto vše kromě kapesného
Jiná ujednání TÁBOR JE OBSAZEN
Cena 3300,- Kč
Dokumenty ke stažení

Zdravotní způsobilost (word)

Zdravotní způsobilost (pdf)