Barevná dílna Štědronín - jen náhradníci

Na břehu Orlické přehrady obklopena loukami a lesy se ukrývá indiánská osada Waníyetu. Jeho velká náčelnice Iná spolu s radou starších se již těší na všechny příchozí, kteří chtějí proniknout do tajů místního umění i dovedností. Naučí je novým výtvarným technikám, změří jejich sílu i vytrvalost v dovednostních hrách a soutěžích. Společně budou objevovat tajemství místních indiánských kultur, podnikat výpravy do okolí osady a v horkém počasí se svlaží v osadním jezeře :).
Pro všechny, kteří chtějí prožít dvanáct dobrodružných dnů jsou připraveny útulné vícelůžkové příbytky, zajištěna chutná krmě po celý den a péče členů rady starších. Případné bolístky je připravena vyléčit Velká šamanka.

Pozn. pro neznalé: tábor se koná v rekreačním zařízení Počta, Štědronín - Plazy, ubytování je v budově ve vícelůžkových pokojích, společné soc.zařízení. Stravování - celodenní včetně svačin a pitného režimu. V místě jsou hřiště a bazén pro sportovní vyžití. Program tábora je zaměřen na výtvarné techniky, soutěže, hry, vycházky a výlety. V nedalekém okolí je hrad Zvíkov a Orlík.

Název Barevná dílna Štědronín - jen náhradníci
Termín konání 05.08.2018 14:00 - 17.08.2018 13:00
Hlavní vedoucí Jana Stoicová, Mgr.
Sraz účastníků parkoviště Albert 13.45 hod.
Vybavení na akci dle seznamu
V ceně zahrnuto ubytování,strava,program,ped.a zdrav.doz

leták - info