Vítání jara s DDM - ukončeno

01.03.2021

Hra byla spuštěna v pondělí 1. března ve 12:00 hodin, kdy se zde objevily přesné propozice s úkoly. Čekají na vás procházky (každá jinak tématicky zaměřená) po třech našich parcích:

Parky nemusíte plnit najednou v jeden den, ale rozdělit si je podle vašich časových možností. V rámci každého parku pak získáté nutné indicie (čísla) k zámku od truhly plné odměn. Pokud se vám vše povede zvládnout a budete znát všech 5 číslic, budete se moci zastavit na recepci DDM, kde si (zcela bezkontaktně) odemknete truhličku a vyberete svou odměnu.

Možnost vyzvednutí odměny bude ukončena až 31. března 2021. Recepce je otevřena každý všední den od 7:00 do 15:30.

Celá akce je ZDARMA

Jste natěšení? Tak hurá do toho!

1. LOUČENÍ SE ZIMOU, Městské sady: PROPOZICE JIŽ NEJSOU KE STAŽENÍ - HRA UKONČENA  - časová náročnost okolo 90 minut

2. SYMBOLY JARA, Mánesovy sady: PROPOZICE JIŽ NEJSOU KE STAŽENÍ - HRA UKONČENA  - časová náročnost okolo 20 minut

3. PROBUĎME JARO, Park republiky (u DDM): PROPOZICE JIŽ NEJSOU KE STAŽENÍ - HRA UKONČENA  - časová náročnost okolo 30 minut + 30 - 60 minut na část, kterou je možno plnit doma.

Prosíme o dodržování toho času veškerých platných protiepidemických opatření.

V případě jakýchkoliv dotazů nás určitě kontaktujte:
Jarda Černý, cerny@ddmul.cz, tel. 777 803 983
Inka Vlčková, vlckova@ddmul.cz

Dům dětí a mládeže přichystal pro děti a jejich rodiče s blížícím se jarem akci Vítání jara. Cílem je nabídnout veřejnosti volnočasovou aktivitu, která i v této složité době umožní určitou formu zábavy a hry. Plnění aktivity je rozděleno na tři tématické oblasti, přičemž každá z nich se odehrává v samostatném parku centra města (Městké sady, Mánesovy sady a Park republiky u DDM). Učastníci tak podniknou Loučení se zimou, kde budou vyhledávat obrázky typické pro zimní období, druhým úkolem bude určování Symbolů jara a závěrečná část Probuďme jaro naplní i kreativní stránku programu, neboť si účastníci musí sami sestrojit budík, kterým zajisté blížící se jaro probudí. A jak? Přijďte se přesvědčit. Hra probíhá od 1. března až do prvního jarního dne, tj. do 20. března.

Při řešení úkolů navíc účastníci vyluští tajný kód od truhly s odměnami. Ta je umístěna u recepce DDM a zde (v provozní době) se jim po zádání správné číselné kombinace truhla otevře. Z ní si pak každý účastník může vyzvednout zaslouženou odměnu.

Celý program je mj. obohacen i o možnosti drobných doprovodných her a akce splňuje veškerá přísná protiepidemická opatření. Truhla s odměnami je umístěna tak, aby účastníci hry nepřišli do styku s třetí osobou a zároveň mohli na místě využít dezinfekční prostředek.