Přírodovědně-turistický kroužek Kamzíci1

Přírodovědně-turistický a především zábavně-hravý kroužek, jehož náplní je získávání kladného vztahu k přírodě, trávení času s přáteli a kamarády s podobnými zájmy a cestování. Děti se naučí základní přírodovědné znalosti, tábornické a turistické dovednosti. Hlavní náplní jsou však hry a soutěže, celoroční bodování členů a pobyt v přírodě.

Párkrát v roce uděláme dobrý skutek pro přírodu, budeme jezdit na výlety a poznávat zajímavá místa během několika víkendových akcí. Budeme soutěžit v různých soutěžích a účastnit se i netradičních akcí.

A proč Kamzíci? Kamzíci jsou tvorové společenští a skromní. Kamzík je půvabná zvěř, elegantní a plná energie a síly, což jsou rysy potřebné v horském prostředí. Má velmi dobře vyvinutý zrak, čich a sluch. Mladí kamzíci mají svůj denní program zpestřený také hrami, které nejsou samoúčelné, ale obvykle slouží i ke zdokonalení se v bezpečném pohybu v horském terénu. Jsou jim vlastní jak důstojná chůze tak i úplně bezstarostné skotačení. Dovádí na zbytcích sněhu, kloužou se, dělají i kotrmelce.

Proto také mezi námi uvítáme všechny dravé děti, plné energie a s chutí poznávat a zdokonalovat se.

Podmínky účasti na kroužku, které prosím berte na vědomí a zvažte, zda jste schopni je dodržet (v opačném případě doporučujeme jiný typ kroužku):
- aktivní účast na víkendových pobytech a výletech
- žádoucí účast na letním táboře
- u začínajících dětí absolvovaná 1. třída základní školy

Více na https://kamzici.webnode.cz/

Kód 100501
Název Přírodovědně-turistický kroužek Kamzíci1
Místo konání Dům dětí a mládeže
Hlavní vedoucí Jaroslav Černý
Věková skupina 7-11 let
Vybavení na kroužek dobrá nálada, uzlovačka
Jiná ujednání DO 5. 6. SE MOHOU HLÁSIT POUZE STÁVAJÍCÍ ÚČASTNÍCI KROUŽKU
Cena rok 700,- Kč
Datum zahájení 01.09.2020
Datum ukončení 09.06.2021
Dny konání ST 15:00-16:15
Kontakt 777 803 983, cerny@ddmul.cz
Volná místa Přijímáme náhradníky