ŠKOLA STEPU - FLAMENCO - děti

Flamenco je projev španělské kultury pocházející z Andalusie. Je to hudební i taneční lidový projev, který svou krásou a atraktivitou překročil hranice svého původu do celého světa. Mezi jeho typické prvky patří pohyby paží a prstů spolu s charakteristickým podupováním. Často je tento tanec doplněn o kastaněty či o vějíře a šátky. Flamenco je jedním ze symbolů španělské kultury.

Kód 120239
Název ŠKOLA STEPU - FLAMENCO - děti
Hlavní vedoucí Anita Boháčová
Vybavení na kroužek Vhodný oděv na tancování, přezůvky, pitný režim