Keramika děti Po I.

Děti pracuji s točířskou hlínou, učí se základům modelování. Kroužek vedou zkušené a kvalifikované výtvarnice -. keramičky. Použité materiály: keramické hmot (převážně červenice), engoby,barvítka a glazury s certifikáty nezávadnosti. Děti pracují dle své vlastní fantazie. Tvoří různé malé sošky, kachle a nádobky na vlastní náměty. Učí se rukama zpracovávat hmotu, tvarovat ji, následně dekorovat výrobek engobou či glazurou. Postupují od jednoduchých výrobků ke složitějším. Výrobky jsou vypalovány v elektrických pecích.
Na kroužku jsou děti rozděleny do skupinek dle pokročilosti, lektorky k nim přistupují individuálně.
Všechny výrobky, které zdárně vyrobí, si mohou odnést domů a potěšit jimi sebe i své blízké. Dvakrát ročně pořádáme výstavy keramických prací - příležitostně vánoční výstavu a pravidelně letní na hradě Střekov.

Název Keramika děti Po I.
Hlavní vedoucí Eva Horáčková
Vybavení na kroužek pracovní oděv, obuv
V ceně zahrnuto materiál, výpal, pomůcky
Jiná ujednání Pozvánku na první schůzku ve školním roce 23/24 odbržíte emailem.
1.pololetí 900 Kč
2.pololetí 900 Kč