MUSICAL SCHOOL - FLAMENCO - dospělí pokročilí

Určeno pro: 15 - 99 let
Zaměření: Flamenco je projev španělské kultury pocházející z Andalusie. Je to hudební i taneční lidový projev, který svou krásou a atraktivitou překročil hranice svého původu do celého světa. Mezi jeho typické prvky patří pohyby paží a prstů spolu s charakteristickým podupováním. Často je tento tanec doplněn o kastaněty či o vějíře a šátky. Flamenco je jedním ze symbolů španělské kultury.
Schůzka: pondělí 18.00 – 19.30
Vedoucí: Anita Boháčová
Info: Tomáš Svoboda – Dance Center Marverci, tel: 475 210 861, 774 784 840, dcm@ddmul.cz

Název MUSICAL SCHOOL - FLAMENCO - dospělí pokročilí