Vyhlášení výsledků výtvarné soutěže NAŠE MĚSTO

16.05.2019 Zveme vás jménem všech pořadatelů co nejsrdečněji na slavnostní vyhlášení výsledků 26. ročníku výtvarné soutěže Naše město.

V rámci vyhlášení proběhne také povídání na téma Světového dne bez tabáku, které bylo jedním z témat letošní soutěže. Těšit se můžete na vernisáž všech oceněných prací a také na přehlídku zdařilých prací věnovaných problematice kouření.

Akce se uskuteční v úterý 28. května 2019 od 16:00 hodin v prostorách Informačního střediska města Ústí nad Labem. Po skončení „přednášky“ proběhne slavnostní předávání cen a diplomů všem oceněným autorům. Součástí akce je i tradiční občerstvení pro všechny zúčastněné.

Předpokládané ukončení celého vyhlášení je nejdéle do 17. hodiny.

Výstava oceněných prací poté bude od 3. do 14. června volně přístupná v prostorách Domu dětí a mládeže Ústí nad Labem (Dům kultury vchodem z Bělehradské ulice).