Konference EVVO Ústeckého kraje 2019

29.08.2019 Již po několikáté si pro vás Ústecký kraj ve spolupráci s Domem dětí a mládeže připravil konferenci EVVO.  Letos se poprvé celá akce koná v prostorách DDM a to v úterý 10. 9. 2019. Přednášky budou probíhat v divadelním sále a workshopy jako vždy, v našich učebnách. Zahájení konference je od 9:00 hod., předpokládaný konec kolem 11:30 hod., workshopy jsou připravené od 12:00 - 14:00 hod. Po absolvování celé konference i s workshopy účastníci obdrží certifikát.
Součástí konference je ocenění "Lipová ratolest", pokud víte o někom, kdo by si cenu zasloužil, prosím o návrhy do uvedeného emailu viz níže.
Z workshopů máme pro vás připraveno: tvoření krmítek pro drobné ptactvo, vazbu lučních květin, využití Fíhy Dýhy, drobné dekorace z pedigu, tvoření z podpalového dřeva a zdravé svačinky do škol. Všechna stanoviště jsou otevřená a nemusíte se na ně zvlášť přihlašovat.
Akce je určena zejména koordinátorům EVVO pracujících na školách a školských zařízení Ústeckého kraje a dále zástupcům neziskových organizací působících v oblasti ekologické výchovy na území Ústeckého kraje, veřejnosti.
Přihlašovat se můžete na emailu: evvo@ddmul.cz