Nový kroužek Geocachingu

20.01.2020 Od 2. pololetí bude nově probíhat kroužek Geocachingu v prostorech DDM Ústí nad Labem. Každou sudou středu, v čase 16:30 - 18:00 hodin se sejdeme, naučíme se nové pojmy, vysvětlíme si práci s mapou atd., ale hlavně, naplánujeme celodenní sobotní GC lov. Každou druhou sobotu pak vyrazíme na celodenní výlet. Tímto stylem kroužek úspěšně pracuje již celé pololetí, máme za sebou, kromě řady sobotních výletů, i dvoudenní víkendovku a naše řady se rozšiřují o skvělé lovce - dobrodruhy. Touto organizací se tento kroužek odlišuje od úterního Geocachingu pro děti. Řadu z vás však odrazovalo středeční dojíždění. Proto jsme se rozhodli vyjít vstříc i Ústeckým a středeční schůzky organizovat v Ústeckém Domečku.
Přihlásit se můžete online na  http://www.ddmul.cz/krouzky/2276-geocaching    (platí pro nové zajemce, u již přihlášených se sanozřejmě nic nemění)

První schůzka proběhne mimořádně v lichém týdnu - již ve středu 12. února (z důvodu jarních prázdnin) a pak od středy 19. února jednou za 14 dní.

Platba za kroužek je samozřejmě ve výši za jedno pololetí.

Letáček - geocaching