Barevná dílna 2020

26.02.2020 Patnáctý ročník výtvarného tábora, který je určen dětem od 6 let, které chtějí zažít dvanáct dnů plných soutěží, her,výletů a především výtvarného tvoření z různých materiálů. Téma tábora bude tentokrát tak trochu strašidelné :). Prožijeme prázdniny s Addamsovou rodinou. Nemusíte se ale bát, o legraci a zábavu též nebude nouze. Navíc je připraven i celodenní výlet autobusem na Lipno, kde nás čeká stezka korunami stromů.
Tábor se koná v rekreačním zařízení Počta, Štědronín - Plazy, ubytování je v budově ve vícelůžkových pokojích, společné soc.zařízení. Stravování - celodenní včetně svačin a pitného režimu. V místě jsou hřiště a bazén pro sportovní vyžití. Program tábora je zaměřen na výtvarné techniky, soutěže, hry, vycházky a výlety. V nedalekém okolí je hrad Zvíkov a Orlík.
O děti se stará tým kvalifikovaných vedoucích a zdravotník.
 Cena tábora ( 5.250,-) zahrnuje veškeré náklady na dopravu, pobyt a program. S přihláškou je splatná záloha ve výši 2500,-Kč. Doplatek pak do 31. května 2020. V případě platby na fakturu je třeba zaslat objednávku nebo fakturační údaje. Záloha pak není nutná.
Informace k táboru včetně časů odjezdu a příjezdu obdrží přihlášení na email na konci června. Přihlašování online  na našich stránkách nebo na recepci DDM. Bližší informace: Mgr. Jana Stoicová, keramika@ddmul.cz