Výtvarná soutěž NAŠE MĚSTO

Výtvarná soutěž NAŠE MĚSTO

Výtvarná soutěž NAŠE MĚSTO

15.01.2021

I v letošním roce je možné soutěžit ve výtvarné soutěži Naše město. Soutěž proběhne již svým 28. ročníkem a je tak tradiční a oblíbenou soutěží dětí i škol v Ústí nad Labem.

Pokud rádi malujete, kreslíte, výtvarně tvoříte, mrkněte v letáčku na letošní téma a zkuste se zapojit. Na oceněné děti čekají krásné věcné ceny!

Nezpomeňte si pročíst i podmínky soutěže a především způsob označení práce.

Uzávěrka přijímání prací je do 31. března 2021 (termín doručení)

Letáček a informace - Naše město (pdf) 
 

Zpět

Cookies


Cookies jsou malé datové soubory, které internetové stránky ukládají na Váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy si tyto stránky začnete prohlížet. Tyto soubory jsou při návratu na webovou stránku pomocí prohlížeče odeslány zpět na servery. S pomocí cookies má webová stránka informace o předchozích aktivitách uživatelů.

Pomocí vašeho prohlížeče můžete spravovat vaše cookies. Vždy máte možnost již uložené cookies smazat. Dále v závislosti na vašem prohlížeči je možné omezit využívání cookies pro konkrétní webovou stránku, omezit jejich ukládání či nastavit nucené smazání všech cookies po uzavření prohlížeče.


Technické

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Z tohoto důvodu nepožadujeme Váš souhlas s jejich využitím. Technické cookies nemohou být individuálně deaktivovány.