Vyhodnocení soutěže Naše město

12.04.2021 Vážení přátelé, účastníci soutěže,

rádi bychom vás informovali, že se v minulém týdnu sešla porota k hodnocení výtvarných prací, které dorazily do 28. ročníku výtvarné soutěže Naše město a ocenila dle svého uvážení ty nejzdařilejší.

Vyhlášení výsledků bylo plánováno na 22. dubna na Lidickém náměstí v rámci vernisáže výstavy "Voda & Civilizace". Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v zemi (ani výhledově k tomuto datu) však není možná realizace slavnostního vyhlášení a akt předávání cen.

Výstava "Voda & Civilizace" bude probíhat do 16. 5. 2021 na Lidickém náměstí pod širým nebem a budeme rádi, když se přijdete podívat. Oceněné práce ze soutěže Naše město pak budou vystaveny pro veřejnost na schodišti budovy Magistrátu města Ústí nad Labem (v mezipatrech).

Předání ceny a diplomu pak bude probíhat individuálně po termínu vernisáže. Spojíme se s vámi a pokusíme se nalézt vhodný termín.

Děkujeme všem za zapojení do soutěže i v této nelehké době a těšíme se u 29. ročníku, který snad již bude probíhat tradičním způsobem.
 

VÝSLEDKOVKÁ LISTINA ke stažení