Vyhodnocení soutěže Naše město

12.04.2021 Vážení přátelé, účastníci soutěže,

rádi bychom vás informovali, že se v minulém týdnu sešla porota k hodnocení výtvarných prací, které dorazily do 28. ročníku výtvarné soutěže Naše město a ocenila dle svého uvážení ty nejzdařilejší.

Vyhlášení výsledků bylo plánováno na 22. dubna na Lidickém náměstí v rámci vernisáže výstavy "Voda & Civilizace". Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v zemi (ani výhledově k tomuto datu) však není možná realizace slavnostního vyhlášení a akt předávání cen.

Výstava "Voda & Civilizace" bude probíhat do 16. 5. 2021 na Lidickém náměstí pod širým nebem a budeme rádi, když se přijdete podívat. Oceněné práce ze soutěže Naše město pak budou vystaveny pro veřejnost na schodišti budovy Magistrátu města Ústí nad Labem (v mezipatrech).

Předání ceny a diplomu pak bude probíhat individuálně po termínu vernisáže. Spojíme se s vámi a pokusíme se nalézt vhodný termín.

Děkujeme všem za zapojení do soutěže i v této nelehké době a těšíme se u 29. ročníku, který snad již bude probíhat tradičním způsobem.
 

VÝSLEDKOVKÁ LISTINA ke stažení 

Cookies


Cookies jsou malé datové soubory, které internetové stránky ukládají na Váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy si tyto stránky začnete prohlížet. Tyto soubory jsou při návratu na webovou stránku pomocí prohlížeče odeslány zpět na servery. S pomocí cookies má webová stránka informace o předchozích aktivitách uživatelů.

Pomocí vašeho prohlížeče můžete spravovat vaše cookies. Vždy máte možnost již uložené cookies smazat. Dále v závislosti na vašem prohlížeči je možné omezit využívání cookies pro konkrétní webovou stránku, omezit jejich ukládání či nastavit nucené smazání všech cookies po uzavření prohlížeče.


Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí. Z tohoto důvodu nepožadujeme Váš souhlas s jejich využitím. Technické cookies nemohou být individuálně deaktivovány.