Kočičí putování

24.05.2021

Kočičí putování
 
Vydejte se s námi na další venkovní hru a získejte na jejím konci nejen dobrý pocit z odehrané hry a pobytu venku, ale i drobnou odměnu.

POZOR, hra je tentokrát rozdělena do 3 samostaných termínově vyhrazených bloků. Není podmínkou splnit všechny, můžete si zahrát třeba i jen jeden z nich. Pokud byste ale rádi stihli vše, hlídejte si termín hry a datum zveřejnění propozic.
UPOZORNĚNÍ: Tentokrát na vás čekají především procházky v přírodě. Víme, že někteří rodiče vyráží na výlety i s kočárky (např. mají k soutěžícímu dítku mladšího sourozence). Nechceme slibovat sjízdnost kočárkem. V Bertině údolí jsou v jednom místě schody, jinde zase terén v přírodě nemusí vyhovovat konstrukci každého kočárku... Někdo to zkusí, jiný nechá dítko ťapat či jej ponese v nosítku. Je to tedy na vašem zvážení a konečném rozhodnutí.
 

Celkově bude hra bude probíhat v termínu 3. - 31. května 2021, propozice k jednotlivým hrám se budou objevovat ke stažení vždy se spuštěním jednotlivých částí hry:

1. HRA:
"Za kočičkami z Kočkova" bude probíhat v termínu 3. - 16. května v "lese nad Kočkovem"
Propozice ke stažení: - TATO ČÁST HRY JIŽ BYLA UKONČENA -

2. HRA:
"Stopování zatoulaných kočiček" bude probíhat v termínu 10. - 23. května na "Dobětické výšině"
Propozice ke stažení: - TATO ČÁST HRY JIŽ BYLA UKONČENA -

3. HRA:
"Stezka kočičích zajímavostí" bude probíhat v termínu 17. - 30. května v "Bertině údolí"
Propozice ke stažení: - TATO ČÁST HRY JIŽ BYLA UKONČENA -

UKONČENÍ A CENY:
"Informace k odměnám, možnosti výběru podle odehraných her a info k vyzvednutí ceny" budou zveřejněny v termínu 24. května s možností odpovídat v termínu 24. - 31. května
Informace ke stažení:
- TATO ČÁST HRY JIŽ BYLA UKONČENA -


 

 
Celá akce je ZDARMA

Jste natěšení? Tak hurá do toho!


Potřebujete-li z nějakého důvodu propozice v papírové podobě a nemáte možnost tisku, na vyžádání (aspoň den předem) připravíme vytištěné k vyzvednutí na recepci DDM (v provozní době recepce - každý všední den od 7:00 do 15:30).
 
Prosíme o dodržování toho času veškerých platných protiepidemických opatření!
 
Prosíme, mějte na paměti, že venkovní hru nelze uhlídat před vandaly a neopatrnými zvědavci. Pravidelně umístění obrázků, karet apod. kontrolujeme. Pokud najdete nějaký renonc mezi těmito kontrolami, dejte nám vědět na kontakty níže. Pokusíme se co nejrychleji opravit. Děkujeme za pochopení.


V případě jakýchkoliv dotazů nás určitě kontaktujte:
Jarda Černý, cerny@ddmul.cz, tel. 777 803 983
Inka Vlčková, vlckova@ddmul.cz