Vyhlášení výsledků - Výtvarná soutěž - Energie a civilizace

25.04.2023 Rádi bychom všechny účastníky výtvarné soutěže na téma ENERGIE & CIVILIZACE pozvali na stejnojmennou výstavu, která bude zahájena ve čtvrtek 4. května a potrvá až do 22. 5. 2023 na Lidickém náměstí.

V rámci zahájení této výstavy pak budou oceněným autorům předány diplomy a věcné ceny a to právě ve čtvrtek 4. května od 13:30 v Zasedací místnosti zastupitelstva města. Výsledková listina byla oceneným autorům zaslána.

Výstava většiny výtvarných prací (pokusíme se ale vystavit opravdu všechny práce) pak bude instalována v prostorách Magistrátu města Ústí nad Labem po dobu trvání výstavy.

Děkujeme za spolupráci a podporu Městu Ústí nad Labem a dalším partnerům.

------------- PŮVODNÍ INFORMACE --------------------
Ústí nad Labem bude v tomto roce hostit putovní výstavu na téma „Energie & Civilizace“. Jejím cílem je představit důležitá témata současnosti a přimět diváka zamyslet se nad tím, jak společnost využívá energie a jaké může mít její počínání dopady v nadcházejících letech. Zapojte fantazii a vaší oblíbenou výtvarnou techniku a zkuste vytvořit práci, jak energie ovlivňuje nejen vás, ale i život celé společnosti. Co díky energii máme, jak se k ní chovat a hospodařit s ní?

Vernisáž a vyhlášení nejlepších prací proběhne 4. května na Lidickém náměstí a tuto akci doprovodí i další práce soutěžících. Výstava pak bude umístěna na Lidickém náměstí v termínu 4. – 22. 5. 2023.

Soutěž je určena dětem již od 3 let. Horní věková hranice je ohraničena věkem 15 let.

Uzávěrka soutěže (doručení prací) je v pátek 21. dubna 2023.

Díky spolupráci se Statutárním městem Ústí nad Labem a dalšími partnery se opět můžete těšit na pěkné ceny.

Plakát a propozice k soutěži Energie a civilizace v PDF