BAREVNÁ DÍLNA 2021 - Výprava do džungle

Šestnáctý ročník výtvarného tábora pro děti od 6 let, které chtějí zažít dvanáct dnů plných soutěží, her,výletů a především výtvarného tvoření z různých materiálů. V letošním roce čeká účastníky výprava do džungle. Na děti čeká zajímavý výtvarný program ( malování polštářků s motivy džungle, batika látkového baťůžku,zdobení triček, dekorace krabičky na poklady a další tvoření z různých materiálů). Kromě výtvarného programu je připravena celotáborová hra, soutěže, celodenní výlet, sportování....
Tábor se koná v rekreačním zařízení Počta, Štědronín - Plazy, ubytování je v budově ve vícelůžkových pokojích, společné soc.zařízení. Stravování - celodenní včetně svačin a pitného režimu. V místě jsou hřiště a bazén pro sportovní vyžití. Program tábora je zaměřen na výtvarné techniky, soutěže, hry, vycházky a výlety. V nedalekém okolí je hrad Zvíkov a Orlík.
O děti se stará tým kvalifikovaných vedoucích a zdravotník.
Cena tábora zahrnuje veškeré náklady na dopravu, pobyt a program. Na základě potvrzené přihlášky uhraďte do 30 dnů zálohu ve výši 2500,-Kč, ev. dle domluvy. Doplatek je splatný do 30. května 2021, ev. dle indiv. domluvy. Pro přihlášené po 30.5.2021 je termín splatnosti celé částky do 30.6.2021. V případě platby na fakturu je třeba zaslat objednávku nebo fakturační údaje. Záloha pak není nutná. V případě nekonání tábora (např. z důvodu epidemiolog.situace) nebo v případě nemoci účastníka vracíme celou uhrazenou částku zpět.
Přání na ubytování s kamarádem pište do poznámky k přihlášce nebo na email keramika@ddmul.cz.
Informace k táboru včetně časů odjezdu a příjezdu obdrží přihlášení na email na konci června.

Kód 107601
Název BAREVNÁ DÍLNA 2021 - Výprava do džungle
Termín konání 01.08.2021 13:45 - 13.08.2021 13:00
Místo konání Dům dětí a mládeže
Hlavní vedoucí Mgr. Jana Stoicová
Věková skupina 5-15 let
Sraz účastníků parkoviště Albert 1.8.21 ve 13.45
Vybavení na akci dle seznamu
V ceně zahrnuto pobyt, doprava, strava, program,dozor
Cena 5550,- Kč
Volná místa Obsazeno
Dokumenty ke stažení

bezinf., lék. (bar.dílna 21)

Info k testování (Bar.dílna 21)

Informace k odjezdu Barevná dílna 21

Platební a storno podmínky Štědronín

Barevná dílna 2021

Posudek o zdravotní způsobilosti