Mise : Greenwitch

Letní tábor "Mise : Greenwitch" (na základně Sochor nedaleko obce Hamr na Jezeře) se nachází v místě, které v minulosti bylo veřejnosti nepřístupné. Lesnatá krajina se skálami, hrádky a kouzelnými vyhlídkami patřila do střeženého vojenského výcvikového prostoru Ralsko. Dnes je to již více jak dvě dvacet pět let, kdy je tento nádherný kout přírody přístupný i veřejnosti. Náš tábor však bude stranou frekventovaných cest a turistických stezek, budeme tedy tábořit v opravdové divočině. Tábor volně navazuje na tábory z předešlých let. Děti budou ubytovány v jednoduchých dřevěných přístřešcích (chatičkách), na dřevěné "posteli" s matracemi ve vlastním spacím pytli. I přesto je nutná vlastní karimatka. LT je určen dětem, které spojuje společný zájem o přírodu, učení se samostatnosti a hraní netradičních her.

Letošní táborový program představuje výpravnou záchrannou misi napříč různými časovými obdobími za neznámým pachatelem, který ohrožuje život na zemi. Bližší nastínění v letáčku.

Kromě celotáborové hry a jednotlivých dílčích her bude hlavní náplní také zabezpečení chodu celého tábora. Děti se budou učit pracovat se dřevem, starat se o úklid tábora, služba v kuchyni drobně vypomůže s přípravou jídla apod. Večery se pak budou odehrávat v duchu zábavných programů či zpěvu kolem táborového ohně. V případě hezkého počasí je v plánu také návštěva přírodního koupání v Hamru na Jezeře a návštěva cukrárny ve Stráži pod Ralskem.

Tábor je mj. založený na táborových penězích. Ty je možné získat za činnosti a práce pro tábor, pár drobných lze vyhrát i v některých soutěžích a hrách. A vydělané peníze lze na konci tábora utratit na bohaté dražbě, kde si každý vybere z velké nabídky sladkostí, věcí do školy, praktických cen (hračky, pomůcky, hry) apod. Tak hurááá do toho!!!

Kód 108001
Název Mise : Greenwitch
Termín konání 17.07.2021 08:50 - 30.07.2021 14:32
Místo konání Pobytové tábory mimo DDM
Hlavní vedoucí Jaroslav Černý
Věková skupina 7-13 let
Sraz účastníků 8:50 - hlavní vlakové nádraží v Ústí n. L.
Vybavení na akci dle podrobných informací
V ceně zahrnuto vše kromě kapesného
Jiná ujednání Poslední volné místo (po odhlášeném dítěti) je určeno pouze pro chlapce
Cena 3400,- Kč
Volná místa Poslední 2 místa
Dokumenty ke stažení

Bezinfekčnost (word)

Bezinfekčnost (pdf)

Informace k testování (word)

Informace k testování (pdf)

Letáček k táboru (jpg)

Letáček k táboru (pdf)

Zdravotní způsobilost (word)

Zdravotní způsobilost (pdf)