Jarky nejen s dinosaury- obsazeno

Jarní příměstský tábor pro školní děti ve věku 6 - 12 let s denní docházkou od 8.00 do 16.00 hod.
Připraven je výtvarný program v keramické dílně a výtvarném ateliéru, návštěva ZOO koutku v DDM, soutěže, hry a kvízy. Na děti čekají dva celodenní výlety. Autobusem pojedeme do Prahy za dinosaury. V Dinosauriu Museum Prague je pro nás připravena prohlídka expozice s výkladem. Vlakem se vydáme do ZOO parku v Chomutově a i zde nás čeká zajímavý program. V ústeckém muzeu se pak dozvíme něco o době pravěké.
Program může být změněn dle aktuálních podmínek, přihlášení účastníci včas obdrží podrobné informace.
Poplatek zahrnuje program včetně dopravy a vstupného, 3x teplý oběd (v rámci celodenních výletů není oběd zajištěn, výtvarný materiál a ped.dozor

Název Jarky nejen s dinosaury- obsazeno
Termín konání 21.02.2022 08:00 - 25.02.2022 16:00
Hlavní vedoucí Mgr. Jana Stoicová