O pololetkách za zábavou - OBSAZENO

VÝLET O POLOLETNÍCH PRÁZDNINÁCH VLAKEM DO FUNPARKU A LUNAPARKU BABYLON V LIBERCI.
SRAZ ÚČASTNÍKŮ 7:15 NA VLAKOVÉM NÁDRAŽÍ ÚSTÍ N.L. HL.N.
PŘEDPOKLÁDANÝ NÁVRAT V 16.32.
S SEBOU: VELKÁ SVAČINA, PITÍ, DROBNÉ KAPESNÉ, PLÁŠTĚNKA, PROTISKLUZOVÉ PONOŽKY, ROUŠKA/RESPIRÁTOR
V CENĚ NENÍ OBĚD
Děti 12+ potřebují certifikát o bezinfekčnosti ( očkování, PCR test, prodělaná nemoc)
kontakt:
Sonia Vršínská: 721 164 802, inline@ddmul.cz
Karel Liška: liska@ddmul.cz

Název O pololetkách za zábavou - OBSAZENO
Termín konání 04.02.2022 07:15 - 16:30
Místo konání Mimo DDM - venku
Hlavní vedoucí Sonia Vršínská
Sraz účastníků 7:15 vlakové nádraží Ústí n.L. hl.n.
Vybavení na akci rouška/respirátor, velká svačina, pití, kapesné
V ceně zahrnuto pedagogický dozor, doprava, vstupné
Jiná ujednání v ceně není oběd- vybavte děti velkou svačinou