Tábory

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 23

OBSAZENO - LT Zombíci z Greenwitche

15.07.2017 Letní tábor "ZOMBÍCI Z GREENWITCHE" (na základně Sochor nedaleko obce Hamr na Jezeře) se nachází v místě, které v minulosti bylo veřejnosti nepřístupné. Lesnatá krajina se skálami, hrádky a kouzelnými vyhlídkami patřila do střeženého vojenského výcvikového prostoru Ralsko. Dnes je to již skoro tři desítky let, kdy je tento nádherný kout přírody přístupný i veřejnosti. Náš tábor však bude stranou frekventovaných cest a turistických stezek, budeme tedy tábořit v opravdové divočině. Tábor volně navazuje na tábory z předešlých let. Děti budou ubytovány v jednoduchých dřevěných přístřešcích (chatičkách), na dřevěné "posteli". Nutná je vlastní karimatka a spací pytel. LT je určen dětem, které spojuje společný zájem o přírodu, učení se samostatnosti a hraní netradičních her. Letošní táborový program je situován do prostředí, kde řádí zákeřná nemoc měnící lidi na zombíky. Ti nemoc šíří dál a je tedy nutné pečlivě dodržovat veškerou hygienu (mytí rukou, koupání, čištění zubů apod.), aby se nemoc nepustila i do našich záchranných týmů. Ano, záchranných týmů, které do oblasti Greenwitche jedou bojovat s touto nemocí a hledat lék, který zachrání nejen nakažené lidi v blízkém okolí, ale dost možná bude záchranou i pro celé lidstvo. Na děti čekají tematické hry, které budou hlavní náplní denního programu. Budou se ale podílet i na chodu naší táborové vesnice, budou se učit pracovat se dřevem, starat se o úklid tábora, služba v kuchyni drobně vypomůže s přípravou jídla apod. Večery se pak budou odehrávat v duchu zábavných programů či zpěvu kolem táborového ohně. V případě hezkého počasí je v plánu také návštěva přírodního koupání v Hamru na Jezeře a návštěva cukrárny ve Stráži pod Ralskem s více než stovkou druhů zmrzliny. Tábor je mj. založený na táborových penězích ("stříbrňákách" a "zlaťákách", takže spíš než peněženku užijí osadníci nějaký měšec :-)). Ty je možné získat za činnosti a práce pro naší táborovou vesničku a za oddílové aktivity. Pár drobných lze vyhrát i v některých soutěžích a hrách. A vydělané peníze lze na konci tábora utratit na dražbě a burze, kde si každý vybere z velké nabídky odměn a sladkostí, věcí do školy, praktických cen (hračky, pomůcky, hry) apod. :-) Tak hurááá do toho :-) Seznam účastníků: - Abrahám Jan - Ajm Ondřej - Bobek Vojtěch - Böhm Radim - Dubský Ondřej - Hanč Jindřich - Hospodka Jakub - Hruška Adam - Chocholoušová Kateřina - Košťál Matěj - Kováč Daniel - Kozumplík Radovan - Kubák Martin - Machač Damien - Marek Vojtěch - Mudra Matěj - Musilová Kateřina - Nezbeda Vojtěch - Nováková Barbara - Passian Petr - Pánek Jakub - Šedivá Evelína - Šedivý Václav - Šupina Jakub - Šupinová Anna - Trbola Tadeáš - Veselá Klára - Veselý Sebastian - Vlasáková Alena - Vršovský Tadeáš - Zaur Miroslav

Farmářem na týden - OBSAZENO

17.07.2017 Příměstský tábor Farmářem na týden. Tábor bude probíhat na farmě ve Strážkách, kde děti přijdou do kontaktu s různými hospodářskými zvířaty. Vyzkouší si hřebelcovat koně, krmit slepice a sbírat vejce z kurníku, starat se o králíky, sbírat ovoce a následně zpracovat. Těšit se děti mohou na celotáborovou hru zakončenou hledáním pokladu, hry a soutěže v přírodě (poznávání a sběr bylin, zahánění slepiček do kurníků, apod.), povídání o životě kovbojů a indiánů spojené s ukázkami (práce kovboje s bičem, apod.), výrobu pravého domácího másla, džemů, přípravu bylinných čajů, apod. Tábor probíhá celý den venku včetně stravování (v pergole).

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR SE SYLVOU-obsazen

24.07.2017 Pro děti jsou přichystané soutěže, hry, výlety a páteční závěrečná párty pro všechny účastníky a jejich rodiče.Jeden den stráví děti v Aquaparku v Mostě. Vybavení: láhev na pití, plavky, ručník, nepromokavá bunda (pláštěnka), přezůvky do haly Slevu 300,- Kč mají díky dotaci města Chabařovice účastníci z Chabařovic a Roudníků.

Přím. sport. tábor s Terkou - OBSAZENO

24.07.2017 Příměstský sportovní tábor s Terkou v Domě dětí a mládeže 24. - 28. 7. 2017 Pro Vaše děti je připraven od pondělí do pátku velmi zajímavý program zaměřený převážně na sportovní aktivity. Denní program: 7:30 - 9:00 - Příchod dětí, pohádky, deskové hry 9:00 - 12:00 - Dopolední program 12:00 - 13:00 - Oběd (zajištěn dovážkovou službou) 13:00 - 16:00 - Odpolední program (volný odchod mezi 15. - 16. hodinou)

Příměts.tábor TaK dílny - OBSAZENO

24.07.2017 Týdenní program pro děti od 6 let, které si nejen rády hrají, ale také rády tvoří a chtějí si zkusit nějakou hru či hračku samy vyrobit. A co na ně čeká? Dva celodenní výlety: Autobusový výlet do Muzea výroby hraček v Jiřetíně pod Bukovou (ukázka výroby tradičních dřevěných hraček a kreativní dílna, kde si děti zkusí svou hračku sestavit). Vláčkem do Hvězdárny v Litoměřicích za loutkami Sváťova dividla - zde si loutky nejen prohlédnete,ale můžete si s nimi i pohrát. Tvoření v keramické dílně a výtvarném ateliéru: Vyrobíte si vlastní stolní hru - dámu nebo člověče, nezlob se. Namalujete si puzzle a originální pexeso. Vytvoříte si svého maňáska či textilní hračku Navíc vás čekají i další hry, soutěže a výtvarné tvoření i vycházky. Děti se schází v čase od 8.00 do 9.00 hod., odchází mezi 15.00 a 16.00 hod. Oběd je zajištěn dovážkovou službou (3x), ve dnech celoden.výletů musí mít děti jídlo s sebou. Akce je obsazena, přijímáme pouze náhradníky.

Klondyk 2017 - OBSAZENO

29.07.2017 Letní tábor Klondyk proběhne v termínu 29. července - 12. srpna 2017. Tábor je zálesácký, určený dětem a mládeži ve věku cca 8 - 14 let (jiný věk pouze po dohodě), kteří mají rádi přírodu, rádi hrají hry a není pro ně problém vydržet dva týdny nejen bez rodičů, ale i bez elektřiny, počítače, pohodlné postele a jiných běžných "vymožeností" domova. Táborová základna se nachází v nejsevernějším bodě Česka nedaleko osady Severní u Lobendavy. V jejím okolí jsou pouze rozsáhlé lesy a louky a vzhledem k odlehlosti hustšího osídlení a blízkosti státních hranic zde není žádný turistický ruch a noční obloha se díky chybějícímu světelnému znečištění chlubí miliony hvězd běžně neviditelných. Kouzlo tohoto romantického místa umocňuje bohaté množství potůčků a vodních pramenů a nedaleký zatopený lom. Účastníci budou ubytováni ve dvoumístných podsadových stanech na postelích s molitanovými matracemi. Spí se ve vlastních spacích pytlích. Hlavní náplní tábora je naučit děti samostatnosti, odvaze, zručnosti a týmové spolupráci. Kromě koupání a rutinních celodenních činností zajišťujících chod tábora je stěžejním bodem programu celotáborová hra družin obohacená o menší hříčky během dne, cesta za pokladem, ale i obchodování s Klondykskými dolary. Mj, se zde každoročně v první polovině srpna objevuje zlato a drahé kamení. Veškeré podrobné informace naleznete v létáčku a podrobných informacích níže. Odjezd na tábor: v sobotu 29.7. z parkoviště u obchodního domu Albert na Severní Terase v 10:00, sraz účastníků je v 9:40 Předpokládaný příjezd: v sobotu 12.8., na parkoviště u obchodního domu Albert na Severní Terase v 17:00

Horolezecký tábor s Péťou II.-OBSAZENO

31.07.2017 sportovně založený tábor, kde se děti nejprve rozcvičí a seznámí s horolezeckou stěnou, technikami lezení, pomůckami a poté se budou celý týden učit a zdokonalovat v lezení, čekají je různé zajímavé soutěže a taky bobřík odvahy :). Tábor je určený pro děti od 9 let, tato věková hranice je pevně daná, děkujeme za pochopení.

In-line 5 31.7.-4.8. - OBSAZENO

31.07.2017 Pro vaše děti je od pondělí do pátku připraven program založený na in-line bruslení zakončený pátečním vystoupením dětí. Kromě toho si děti vyzkouší mnoho jiných sportů a her. Tábor bude na sportovišti pod obchodním demem Albert, vedle hotelu Máj.V případě špatného počasí se uchýlíme do prostor DDM ve Velké Hradební. Z důvodu návaznosti výuky bruslení není možné přihlásit děti na jednotlivé dny. Tábor je vhodný pro začátečníky i pokročilé bruslaře od 5 let (po dohodě od 4 let) do 13 let. Denní program 07:30 - 08:00 příchod dětí 08:00 - 12:00 dopolední program (bruslení, sportovní hry) 12:00 - 14:00 oběd, polední klid (pohybově nenáročné hry) 14:00 - 15:30 odpolední bruslení 15:30 - 16:00 závěr denního programu, odchod dětí S sebou: Brusle, chrániče (helma, chrániče na kolena, lokty a dlaně), sportovní obuv a oblečení, svačinu, vysoké ponožky do bruslí, kartičku púojištěnce. Poplatek za celý týden: 1 500 Kč (Cena zahrnuje oběd v restauraci, pitný režim po celý den, pedagogický dozor, lektory In-line bruslení) O děti se budou starat zkušení instruktoři Tomáš Vršínský, Sonia Vršínská V případě dotazů se obraťte na tel. 732976570 (Tomáš Vršínský). Při neúčasti z důvodu nemoci vracíme na základě lékařského potvrzení částku sníženou o nezbytně nutné náklady.

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S ANDY II.OBSAZEN

31.07.2017 LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S ANDY II. Pro kluky a holky od 6 do 10 let 31. 7. - 4. 8. 2017 Dopolední i odpolední program bude probíhat v rámci tématu v prostorách DDM. V případě příznivého počasí se přesuneme na čerstvý vzduch. Nebudou chybět ani výlety. Pro děti je připraven program s výtvarnými, pohybovými, dramatickými i kuchařskými činnostmi. S sebou: přezůvky, oblečení pro pobyt venku i uvnitř, svačinky a pití na celý den Cena tábora: 250 Kč / den; 1200 Kč / týden (cena zahrnuje oběd, kromě celodenního výletu, dopravu, vstupné, materiál Příchod dětí do DDM: 8:00 - 9:00 hod. Odchod dětí: 15:00 - 16:00 hod. Vedoucí tábora: Bc. Andrea Makuňová Přihlášky přijímáme do 15. června 2017. Přihlášky na recepci DDM. Platební údaje Vám budou zaslány e-mailem na základě odevzdané přihlášky. Informace v kanceláři DCM nebo na telefonním čísle 475210861. Přednostně přijímáme děti přihlášené na celý týden

Sportovní př. tábor s Dančou - OBSAZENO

31.07.2017 Příměstský sportovní tábor s Dančou v Domě dětí a mládeže 31. 7. - 4. 8. 2017 Pro Vaše děti je připraven od pondělí do pátku velmi zajímavý program zaměřený převážně na sportovní aktivity. Denní program: 7:30 - 9:00 - Příchod dětí, pohádky, deskové hry 9:00 - 12:00 - Dopolední program 12:00 - 13:00 - Oběd (zajištěn dovážkovou službou) 13:00 - 16:00 - Odpolední program (volný odchod mezi 15. - 16. hodinou)

FANTOM DDM - LT JIŘETÍN

05.08.2017 Hudební a taneční oddělení DDM Vás zve na letní dětský tábor s muzikálem. "Fantom DDM" - je autorský muzikál napsán přímo z prostředí DDM a právě zde se mohou děti nechat vtáhnout do děje a užít si léto plné zpěvu, tance, hraní her, hereckých akcí a improvizací. Také se děti mohou naučit na různé hudební nástroje, vyzkoušet si tvořivou dílnu ("rukodělky") a zažít léto plné legrace.

LT Albrechtice R+D - OBSAZENO

05.08.2017 Indiánský tábor je zaměřený na pobyt v přírodě, sport, hry, tvoření a další společné činnosti dětí a dospělých. Celotáborová hra tentokrát nese název "Indiáni na lovu". A co budeme v průběhu desátého ročníku lovit zůstává účastníkům zatím utajeno.

Barevná dílna Štědronín - OBSAZENO

06.08.2017 Další z ročníku tradičního výtvarného tábora ( již dvanáctý ročník). V letošním roce účastníky čekají kouzla, čáry a tajemství magické Štědronínské školy. Inspirovat se budete příběhy Harryho Pottera. Zajímavé výtvarné techniky, vyrábění, vycházky, výlety i sportování a koupání v bazénu - to vše a mnohé další již nyní připravujeme. Zájemci se mohou hlásit prostřednictvím online formuláře na našich stránkách, osobně na recepci DDM nebo prostřednictvím emailu keramika@ddmul.cz. K přihlášce odevzdávejte i doplňující informace - ke stažení níže. Podívejte se na táborové stránky: barevnadilna.cz, kde naleznete odkaz na fotogralrie z minulých ročníků.

In-line 6 7.8.-11.8. - OBSAZENO

07.08.2017 Pro vaše děti je od pondělí do pátku připraven program založený na in-line bruslení zakončený pátečním vystoupením dětí. Kromě toho si děti vyzkouší mnoho jiných sportů a her. Tábor bude na sportovišti pod obchodním demem Albert, vedle hotelu Máj.V případě špatného počasí se uchýlíme do prostor DDM ve Velké Hradební. Z důvodu návaznosti výuky bruslení není možné přihlásit děti na jednotlivé dny. Tábor je vhodný pro začátečníky i pokročilé bruslaře od 5 let (po dohodě od 4 let) do 13 let. Denní program 07:30 - 08:00 příchod dětí 08:00 - 12:00 dopolední program (bruslení, sportovní hry) 12:00 - 14:00 oběd, polední klid (pohybově nenáročné hry) 14:00 - 15:30 odpolední bruslení 15:30 - 16:00 závěr denního programu, odchod dětí S sebou: Brusle, chrániče (helma, chrániče na kolena, lokty a dlaně), sportovní obuv a oblečení, svačinu, vysoké ponožky do bruslí, kartičku púojištěnce. Poplatek za celý týden: 1 500 Kč (Cena zahrnuje oběd v restauraci, pitný režim po celý den, pedagogický dozor, lektory In-line bruslení) O děti se budou starat zkušení instruktoři Tomáš Vršínský, Sonia Vršínská V případě dotazů se obraťte na tel. 732976570 (Tomáš Vršínský). Při neúčasti z důvodu nemoci vracíme na základě lékařského potvrzení částku sníženou o nezbytně nutné náklady.

TURISTICKÝ SE SYLVOU

07.08.2017 Tento PT doporučujeme zdravotně způsobilým dětem se zájmem o turistiku. Dva dny budou děti absolvovat výlety v okolí města Chabařovice a dva dny je čeká celodenní výlet do....to je překvapení :-) .Jeden den stráví děti v Aquaparku v Mostě. Jsou přichystané soutěže, hry a páteční závěrečná párty pro všechny účastníky a jejich rodiče. Vybavení: láhev na pití, plavky, ručník, nepromokavá bunda (pláštěnka), přezůvky do haly Slevu 300,- Kč mají díky dotaci města Chabařovice účastníci z Chabařovic a Roudníků. Vyzvedávání dětí bude upřesněno vždy ráno dle daného programu výletu. Výlety budeme absolvovat i v případě drobného deště!

Letní tábor mažoretek

12.08.2017 Tábor je určen pro Mažoretky DDM. 12. - 19. 8. 2017 Penzion Na Křižovatce, Polevsko

In-line 7 14.8.-18.8. - OBSAZENO

14.08.2017 Pro vaše děti je od pondělí do pátku připraven program založený na in-line bruslení zakončený pátečním vystoupením dětí. Kromě toho si děti vyzkouší mnoho jiných sportů a her. Tábor bude na sportovišti pod obchodním demem Albert, vedle hotelu Máj.V případě špatného počasí se uchýlíme do prostor DDM ve Velké Hradební. Z důvodu návaznosti výuky bruslení není možné přihlásit děti na jednotlivé dny. Tábor je vhodný pro začátečníky i pokročilé bruslaře od 5 let (po dohodě od 4 let) do 13 let. Denní program 07:30 - 08:00 příchod dětí 08:00 - 12:00 dopolední program (bruslení, sportovní hry) 12:00 - 14:00 oběd, polední klid (pohybově nenáročné hry) 14:00 - 15:30 odpolední bruslení 15:30 - 16:00 závěr denního programu, odchod dětí S sebou: Brusle, chrániče (helma, chrániče na kolena, lokty a dlaně), sportovní obuv a oblečení, svačinu, vysoké ponožky do bruslí, kartičku púojištěnce. Poplatek za celý týden: 1 500 Kč (Cena zahrnuje oběd v restauraci, pitný režim po celý den, pedagogický dozor, lektory In-line bruslení) O děti se budou starat zkušení instruktoři Tomáš Vršínský, Sonia Vršínská V případě dotazů se obraťte na tel. 732976570 (Tomáš Vršínský). Při neúčasti z důvodu nemoci vracíme na základě lékařského potvrzení částku sníženou o nezbytně nutné náklady.

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR SE ŠÁRKOU OBSAZEN

14.08.2017 Pro děti jsou přichystané soutěže, hry, výlety a páteční závěrečná párty pro všechny účastníky a jejich rodiče.Jeden den stráví děti v Aquaparku v Mostě. Vybavení: láhev na pití, plavky, ručník, nepromokavá bunda (pláštěnka), přezůvky do haly Slevu 300,- Kč mají díky dotaci města Chabařovice účastníci z Chabařovic a Roudníků

LETNÍ TANEČNÍ TÁBOR DCM - DOKSY OBSAZENO

20.08.2017 LETNÍ TANEČNÍ TÁBOR DANCE CENTER MARVERCI - DOKSY hip hop, jazz, moderna, street dance, disko dance 20. - 26. 8. 2017 DOKSY - Hotel Bellevue Ubytování: hotel Bellevue nabízí příjemné ubytování v jedno- až pěti- lůžkových pokojích se sociálním zařízením a TV Adresa: Hotel Bellevue, Máchova 129, Doksy 472 01 Cena: 3 600,- Kč Strava: 5 x denně + pitný režim Doprava: autobusem Program: tanec (hip hop, show, street, disko dance) workshopy s pozvanými lektory soutěže, hry, výtvarné aktivity koupání v hotelovém bazénu táborák procházky a výlety do okolí možná bude i překvapení Bližší informace a přihlášky v kanceláři DCM. Přihlášky odevzdávejte do 30. 5. 2016 Pokyny k platbě budou zaslány na váš email uvedený v přihlášce.

In-line 8 21.8.-25.8. - OBSAZENO

21.08.2017 Pro vaše děti je od pondělí do pátku připraven program založený na in-line bruslení zakončený pátečním vystoupením dětí. Kromě toho si děti vyzkouší mnoho jiných sportů a her. Tábor bude na sportovišti pod obchodním demem Albert, vedle hotelu Máj.V případě špatného počasí se uchýlíme do prostor DDM ve Velké Hradební. Z důvodu návaznosti výuky bruslení není možné přihlásit děti na jednotlivé dny. Tábor je vhodný pro začátečníky i pokročilé bruslaře od 5 let (po dohodě od 4 let) do 13 let. Denní program 07:30 - 08:00 příchod dětí 08:00 - 12:00 dopolední program (bruslení, sportovní hry) 12:00 - 14:00 oběd, polední klid (pohybově nenáročné hry) 14:00 - 15:30 odpolední bruslení 15:30 - 16:00 závěr denního programu, odchod dětí S sebou: Brusle, chrániče (helma, chrániče na kolena, lokty a dlaně), sportovní obuv a oblečení, svačinu, vysoké ponožky do bruslí, kartičku púojištěnce. Poplatek za celý týden: 1 500 Kč (Cena zahrnuje oběd v restauraci, pitný režim po celý den, pedagogický dozor, lektory In-line bruslení) O děti se budou starat zkušení instruktoři Tomáš Vršínský, Sonia Vršínská V případě dotazů se obraťte na tel. 732976570 (Tomáš Vršínský). Při neúčasti z důvodu nemoci vracíme na základě lékařského potvrzení částku sníženou o nezbytně nutné náklady.

Horolezecký tábor s Péťou III.-OBSAZENO

28.08.2017 sportovně založený tábor, kde se děti nejprve rozcvičí a seznámí s horolezeckou stěnou, technikami lezení, pomůckami a poté se budou celý týden učit a zdokonalovat v lezení, čekají je různé zajímavé soutěže a taky bobřík odvahy :). Tábor je určený pro děti od 9 let, tato věková hranice je pevně daná, děkujeme za pochopení.

In-line 9 28.8.-1.9. - OBSAZENO

28.08.2017 Pro vaše děti je od pondělí do pátku připraven program založený na in-line bruslení zakončený pátečním vystoupením dětí. Kromě toho si děti vyzkouší mnoho jiných sportů a her. Tábor bude na sportovišti pod obchodním demem Albert, vedle hotelu Máj.V případě špatného počasí se uchýlíme do prostor DDM ve Velké Hradební. Z důvodu návaznosti výuky bruslení není možné přihlásit děti na jednotlivé dny. Tábor je vhodný pro začátečníky i pokročilé bruslaře od 5 let (po dohodě od 4 let) do 13 let. Denní program 07:30 - 08:00 příchod dětí 08:00 - 12:00 dopolední program (bruslení, sportovní hry) 12:00 - 14:00 oběd, polední klid (pohybově nenáročné hry) 14:00 - 15:30 odpolední bruslení 15:30 - 16:00 závěr denního programu, odchod dětí S sebou: Brusle, chrániče (helma, chrániče na kolena, lokty a dlaně), sportovní obuv a oblečení, svačinu, vysoké ponožky do bruslí, kartičku púojištěnce. Poplatek za celý týden: 1 500 Kč (Cena zahrnuje oběd v restauraci, pitný režim po celý den, pedagogický dozor, lektory In-line bruslení) O děti se budou starat zkušení instruktoři Tomáš Vršínský, Sonia Vršínská V případě dotazů se obraťte na tel. 732976570 (Tomáš Vršínský). Při neúčasti z důvodu nemoci vracíme na základě lékařského potvrzení částku sníženou o nezbytně nutné náklady.

Letní soustř. ÚSTECKÉ BAMBINI - Doksy

30.08.2017 Letní soustředění je určeno POUZE členům pěveckého sboru ÚSTECKÉ BAMBINI a jejich rodičům. Propozice k odjezdu budou vloženy na webové stránky cca 14 dní před odjezdem.

Filtry

červenec 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31