Tábory

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 16

Aerobic summer camp - obsazeno

29.06.2018 Letní pobytový tábor s dopoledním cvičením různých forem aerobiku. Odpolední program je zaměřen na táborové hry a rekreaci. Chybět nebudou různé soutěže, oddílové bojovky, táborák či diskotéka. Z tábora není možné odjíždět dříve - děkujeme za pochopení!!!

Farmářem na týden - OBSAZENO

09.07.2018 Příměstský tábor Farmářem na týden. Tábor bude probíhat na farmě ve Strážkách, kde děti přijdou do kontaktu s různými hospodářskými zvířaty. Vyzkouší si hřebelcovat koně, krmit slepice a sbírat vejce z kurníku, starat se o králíky, sbírat ovoce a následně zpracovat. Těšit se děti mohou na celotáborovou hru zakončenou hledáním pokladu, hry a soutěže v přírodě (poznávání a sběr bylin, zahánění slepiček do kurníků, apod.), povídání o životě kovbojů a indiánů spojené s ukázkami (práce kovboje s bičem, apod.), výrobu pravého domácího másla, džemů, přípravu bylinných čajů, apod. Tábor probíhá celý den venku včetně stravování (v pergole).

Příměstský tábor s Jančou OBSAZENO

16.07.2018 Příměstský tábor je určen především dětem z 1. stupně ZŠ a je zaměřen na hry, soutěže, výtvarnou činnost, sportování a výlety. Děti si vyzkouší JUMP ARÉNU, létající jógu, jumping a vydají se na zříceninu hradu Blansko. Dítěti dejte s sebou 6 jízdenek na MHD - vybírá se první den tábora.

Barevná dílna Štědronín - jen náhradníci

05.08.2018 Na břehu Orlické přehrady obklopena loukami a lesy se ukrývá indiánská osada Waníyetu. Jeho velká náčelnice Iná spolu s radou starších se již těší na všechny příchozí, kteří chtějí proniknout do tajů místního umění i dovedností. Naučí je novým výtvarným technikám, změří jejich sílu i vytrvalost v dovednostních hrách a soutěžích. Společně budou objevovat tajemství místních indiánských kultur, podnikat výpravy do okolí osady a v horkém počasí se svlaží v osadním jezeře :). Pro všechny, kteří chtějí prožít dvanáct dobrodružných dnů jsou připraveny útulné vícelůžkové příbytky, zajištěna chutná krmě po celý den a péče členů rady starších. Případné bolístky je připravena vyléčit Velká šamanka. Pozn. pro neznalé: tábor se koná v rekreačním zařízení Počta, Štědronín - Plazy, ubytování je v budově ve vícelůžkových pokojích, společné soc.zařízení. Stravování - celodenní včetně svačin a pitného režimu. V místě jsou hřiště a bazén pro sportovní vyžití. Program tábora je zaměřen na výtvarné techniky, soutěže, hry, vycházky a výlety. V nedalekém okolí je hrad Zvíkov a Orlík.

Horolezecký s Káťou a Verčou 5

06.08.2018 sportovně založený tábor, kde se děti nejprve rozcvičí a seznámí s horolezeckou stěnou, technikami lezení, pomůckami a poté se budou celý týden učit a zdokonalovat v lezení, čekají je různé zajímavé soutěže a taky bobřík odvahy :). Tábor je určený pro děti od 9 let, tato věková hranice je pevně daná, děkujeme za pochopení.

Příměstský taneční tábor s Kájou

13.08.2018 Příměstský tábor je určen predevším pro děti z 1. stupně ZŠ a je zaměřen na základy gymnastiky, cheerleadingu, disco dance a dalších tanců. Dále je zaměřen na hry, soutěže. Děti si budou moci vyzkoušet práci s pom-pony a postavit vlastní zvedačky.

Letní soustředění mažoretek

18.08.2018 Letní soustředění je určeno pro členy kroužky Mažoretky DDM. Ubytování bude ve zděné budově a v chatičkách. Program tábora je zaměřen na trénování choreografie. Ubytování: www.pension-vyhlidka.cz Cena: 3250,- Termín: 18. - 25. 8. 2018

Horolezecký s Káťou a Verčou 6

20.08.2018 sportovně založený tábor, kde se děti nejprve rozcvičí a seznámí s horolezeckou stěnou, technikami lezení, pomůckami a poté se budou celý týden učit a zdokonalovat v lezení, čekají je různé zajímavé soutěže a taky bobřík odvahy :). Tábor je určený pro děti od 9 let, tato věková hranice je pevně daná, děkujeme za pochopení.

In-line 8

20.08.2018 Pro vaše děti je od pondělí do pátku připraven program založený na in-line bruslení zakončený pátečním vystoupením dětí. Kromě toho si děti vyzkouší mnoho jiných sportů a her. Tábor bude na sportovišti pod obchodním demem Albert, vedle hotelu Máj.V případě špatného počasí se uchýlíme do prostor DDM ve Velké Hradební. Z důvodu návaznosti výuky bruslení není možné přihlásit děti na jednotlivé dny. Tábor je vhodný pro začátečníky i pokročilé bruslaře od 5 let (po dohodě od 4 let) do 13 let. Denní program 07:30 - 08:00 příchod dětí 08:00 - 12:00 dopolední program (bruslení, sportovní hry) 12:00 - 14:00 oběd, polední klid (pohybově nenáročné hry) 14:00 - 15:30 odpolední bruslení 15:30 - 16:00 závěr denního programu, odchod dětí S sebou: Brusle, chrániče (helma, chrániče na kolena, lokty a dlaně), sportovní obuv a oblečení, svačinu, vysoké ponožky do bruslí, kartičku púojištěnce. Poplatek za celý týden: 1 500 Kč (Cena zahrnuje teplý oběd, pitný režim po celý den, pedagogický dozor, lektory In-line bruslení) O děti se budou starat zkušení instruktoři Tomáš Vršínský, Sonia Vršínská V případě dotazů se obraťte na tel. 732976570 (Tomáš Vršínský). Při neúčasti z důvodu nemoci vracíme na základě lékařského potvrzení částku sníženou o nezbytně nutné náklady.

LETNÍ TANEČNÍ TÁBOR DCM - DOKSY

26.08.2018 LETNÍ TANEČNÍ TÁBOR DANCE CENTER MARVERCI - DOKSY hip hop, jazz, moderna, street dance, disko dance 26. 8. - 1. 9. 2018 DOKSY - Hotel Bellevue Ubytování: hotel Bellevue nabízí příjemné ubytování v jedno- až pěti- lůžkových pokojích se sociálním zařízením a TV Adresa: Hotel Bellevue, Máchova 129, Doksy 472 01 Cena: 3 600,- Kč Strava: 5 x denně + pitný režim Doprava: autobusem Program: tanec (hip hop, show, street, disko dance) workshopy s pozvanými lektory soutěže, hry, výtvarné aktivity koupání v hotelovém bazénu táborák procházky a výlety do okolí možná bude i překvapení Bližší informace a přihlášky v kanceláři DCM. Přihlášky odevzdávejte do 30. 5. 2018 Pokyny k platbě budou zaslány na váš email uvedený v přihlášce.

ÚSTECKÉ BAMBINI- letní soustředění sboru

26.08.2018 Letní pobytové soustředění dětí a přátel pěveckého sboru ÚSTECKÉ BAMBINI v Lesním hotelu v Doksech u Máchova jezera. UBYTOVÁNÍ: Děti mají zajištěno ubytování v budově (spol. sociální zařízení na patře), kde bude také ubytován pedagogický a zdravotní dozor. Na soustředění mohou jet i rodiče dětí - ti však budou s největší pravděpodobností ubytovaní společně ve 4 lůžkových chatkách (upozorňujeme na to předem). Při přihlášení do poznámek můžete uvést - s kým by Vaše dítě chtělo být na pokoji. PROGRAM: Na programu bude kromě zkoušek pěveckého sboru také mnoho vypečených soutěží a her. Společně zažijeme spoustu legrace, půjdeme na výlet, posedíme u táboráku a víc už prozrazovat nebudeme :-) VYBAVENÍ AREÁLU: Zkoušky sboru ve společenské místnosti. Možnost koupání přímo v areálu v bazénu. Areál je vybaven oploceným hřištěm, ohništěm a je v bezprostřední blízkosti lesa. CENA: Dítě do 17,99 let - 2.500,- Kč Dospělý od 18 let - 2.800,- Kč PROPOZICE K ODJEZDU: Propozice k odjezdu budou vloženy na webové stránky cca 14 dní před odjezdem.

Horolezecký se Simčou 7- OBSAZENO

27.08.2018 Sportovně založený tábor určený dětem, které na stěně ještě nikdy nebyly. Děti se nejprve rozcvičí a seznámí s horolezeckou stěnou, technikami lezení, pomůckami a poté se budou celý týden učit a zdokonalovat v lezení. Čekají je různé zajímavé soutěže a taky bobřík odvahy :). Tábor je určený pro děti od 9 let, tato věková hranice je pevně daná, děkujeme za pochopení.

In-line 9

27.08.2018 Pro vaše děti je od pondělí do pátku připraven program založený na in-line bruslení zakončený pátečním vystoupením dětí. Kromě toho si děti vyzkouší mnoho jiných sportů a her. Tábor bude na sportovišti pod obchodním demem Albert, vedle hotelu Máj.V případě špatného počasí se uchýlíme do prostor DDM ve Velké Hradební. Z důvodu návaznosti výuky bruslení není možné přihlásit děti na jednotlivé dny. Tábor je vhodný pro začátečníky i pokročilé bruslaře od 5 let (po dohodě od 4 let) do 13 let. Denní program 07:30 - 08:00 příchod dětí 08:00 - 12:00 dopolední program (bruslení, sportovní hry) 12:00 - 14:00 oběd, polední klid (pohybově nenáročné hry) 14:00 - 15:30 odpolední bruslení 15:30 - 16:00 závěr denního programu, odchod dětí S sebou: Brusle, chrániče (helma, chrániče na kolena, lokty a dlaně), sportovní obuv a oblečení, svačinu, vysoké ponožky do bruslí, kartičku púojištěnce. Poplatek za celý týden: 1 500 Kč (Cena zahrnuje oběd v restauraci, pitný režim po celý den, pedagogický dozor, lektory In-line bruslení) O děti se budou starat zkušení instruktoři Tomáš Vršínský, Sonia Vršínská V případě dotazů se obraťte na tel. 732976570 (Tomáš Vršínský). Při neúčasti z důvodu nemoci vracíme na základě lékařského potvrzení částku sníženou o nezbytně nutné náklady.

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ MUSICAL SCHOOL

27.08.2018 Pouze pro stávající i nové členy Musical company I. a II. a Dance company I. a II.

Příměstský tábor s Vendy - OBSAZENO

27.08.2018 Příměstský tábor je určen především dětem z 1. stupně ZŠ a je zaměřen na hry, soutěže, výtvarnou činnost, sportování a výlety. Děti si vyzkouší JUMP ARÉNU, létající jógu, jumping. V plánu je také celodenní výlet do muzea čertů v Úštěku. Dítěti dejte s sebou 4 jízdenky na MHD - vybírá se první den tábora.

Sportujeme-Stepujeme

27.08.2018 Letní příměstský tábor plný her, soutěží a tancování. Naučíme se základní kroky stepu jak amerického tak Irského. Čekají nás také pohybové a sportovní hry. Dopolední program bude zaměřen na výuku stepu ve dvou skupinách (začátečníci/mírně pokročilý) a odpoledne pohyb v přírodě. Pondělí až pátek 8:00 - 16:00 hod. v DDM. Těšíme se na vás!

Filtry

srpen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31