Tábory

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 50

Sportovní týden R+D

25.06.2018 Formou letního příměstského tábora nabízíme malým dětem v doprovodu rodičů spoustu her, sportu a zábavy. Vyzkoušíme atletické disciplíny a jízdu na odrážedle, užijeme si skákací hrad, závěrečné závody i opekání buřtů.

Aerobic summer camp - obsazeno

29.06.2018 Letní pobytový tábor s dopoledním cvičením různých forem aerobiku. Odpolední program je zaměřen na táborové hry a rekreaci. Chybět nebudou různé soutěže, oddílové bojovky, táborák či diskotéka. Z tábora není možné odjíždět dříve - děkujeme za pochopení!!!

LT s Přírodovědou Desná 2018-OBSAZENO

29.06.2018 Tradiční přírodovědně-turistický tábor, který se bude konat po druhé v Desné v Jizerských horách. Na děti čeká spousta výletů po okolí s poznáváním přírody a různých soutěží v terénu, celodenní výlety, zajímavé výtvarné činnosti a sportovní hry. S sebou si také vezeme tu nejlepší kuchařku pod sluncem, takže dětem nikdy nevyhládne, pitný režim zajištěn ve dne v noci :). Informace k odjezdu budou zaslány v druhé polovině června 2018.

In-line 1

02.07.2018 Pro vaše děti je od pondělí do pátku připraven program založený na in-line bruslení zakončený pátečním vystoupením dětí. Kromě toho si děti vyzkouší mnoho jiných sportů a her. Tábor bude na sportovišti pod obchodním demem Albert, vedle hotelu Máj.V případě špatného počasí se uchýlíme do prostor DDM ve Velké Hradební. Z důvodu návaznosti výuky bruslení není možné přihlásit děti na jednotlivé dny. Tábor je vhodný pro začátečníky i pokročilé bruslaře od 5 let (po dohodě od 4 let) do 13 let. Denní program 07:30 - 08:00 příchod dětí 08:00 - 12:00 dopolední program (bruslení, sportovní hry) 12:00 - 14:00 oběd, polední klid (pohybově nenáročné hry) 14:00 - 15:30 odpolední bruslení 15:30 - 16:00 závěr denního programu, odchod dětí S sebou: Brusle, chrániče (helma, chrániče na kolena, lokty a dlaně), sportovní obuv a oblečení, svačinu, vysoké ponožky do bruslí, kartičku púojištěnce. Poplatek za celý týden: 1 500 Kč (Cena zahrnuje teplý oběd, pitný režim po celý den, pedagogický dozor, lektory In-line bruslení) O děti se budou starat zkušení instruktoři Tomáš Vršínský, Sonia Vršínská V případě dotazů se obraťte na tel. 732976570 (Tomáš Vršínský). Při neúčasti z důvodu nemoci vracíme na základě lékařského potvrzení částku sníženou o nezbytně nutné náklady.

Příměstské sportovky

02.07.2018 V době školních prázdnin nabízíme celodenní sportovní aktivity na Stadionu mládeže Bukov-rondel. K dispozici je tenis, plážový volejbal, míčové hry, atletické disciplíny, jízda na koloběžkách a spousta další zábavy v prima partě kamarádů. Sraz účastníků je na stadionu od 8 do 9 hodin, organizovaná činnost končí v 15 hod. Od 15 do 16 hodin si děti vyzvednete na stadionu. Teplý oběd zajistí dovážková služba.

CYKLOTÁBOR S PAVLEM - obsazeno

09.07.2018 9.7.-13.7.2018 Město Chabařovice ve spolupráci s DDM Ústí nad Labem pořádá pro děti ve věku 9-15 let Cyklotábor. V tomto roce budou dva dny s přespáním. Táborový program bude zaměřen na cykloturistiku v okolí města Chabařovice. Cena tábora činní 2.300,-Kč. Slevu 300,- Kč mají díky dotaci města Chabařovice účastníci z Chabařovic a Roudníků. Vybavení: Způsobilé jízdní kolo! Cyklistická helma! Náhradní duše správných rozměrů! Láhev na pití, plavky, ručník, nepromokavá bunda (pláštěnka), přezuvky do haly Táborový program bude zaměřen na cykloturistiku po okolí, ale i do vzdálenějších míst od místa srazu účastníků. Jeden den bude regenerační a děti ho stráví v Aquaparku v Mostě. Během tábora tradičně všichni absolvují seznámení s bezpečností, základními dopravními předpisy a pravidly chování na kole. Jsou přichystané cyklosoutěže, hry a páteční závěrečná párty pro všechny účastníky a jejich rodiče. Chystáme i přespání (dvě noci) ve sportovním areálu v Chabařovicích.

Farmářem na týden - OBSAZENO

09.07.2018 Příměstský tábor Farmářem na týden. Tábor bude probíhat na farmě ve Strážkách, kde děti přijdou do kontaktu s různými hospodářskými zvířaty. Vyzkouší si hřebelcovat koně, krmit slepice a sbírat vejce z kurníku, starat se o králíky, sbírat ovoce a následně zpracovat. Těšit se děti mohou na celotáborovou hru zakončenou hledáním pokladu, hry a soutěže v přírodě (poznávání a sběr bylin, zahánění slepiček do kurníků, apod.), povídání o životě kovbojů a indiánů spojené s ukázkami (práce kovboje s bičem, apod.), výrobu pravého domácího másla, džemů, přípravu bylinných čajů, apod. Tábor probíhá celý den venku včetně stravování (v pergole).

Horolezecký se Simčou 1 - OBSAZENO

09.07.2018 Sportovně založený tábor, který je určen především dětem, které se tohoto tábora zúčastnily již v předešlých letech. Děti se nejprve rozcvičí a seznámí s horolezeckou stěnou, technikami lezení, pomůckami a poté se budou celý týden učit a zdokonalovat v lezení, čekají je různé zajímavé soutěže a taky bobřík odvahy :). Tábor je určený pro děti od 9 let, tato věková hranice je pevně daná, děkujeme za pochopení.

In-line 2

09.07.2018 Pro vaše děti je od pondělí do pátku připraven program založený na in-line bruslení zakončený pátečním vystoupením dětí. Kromě toho si děti vyzkouší mnoho jiných sportů a her. Tábor bude na sportovišti pod obchodním demem Albert, vedle hotelu Máj.V případě špatného počasí se uchýlíme do prostor DDM ve Velké Hradební. Z důvodu návaznosti výuky bruslení není možné přihlásit děti na jednotlivé dny. Tábor je vhodný pro začátečníky i pokročilé bruslaře od 5 let (po dohodě od 4 let) do 13 let. Denní program 07:30 - 08:00 příchod dětí 08:00 - 12:00 dopolední program (bruslení, sportovní hry) 12:00 - 14:00 oběd, polední klid (pohybově nenáročné hry) 14:00 - 15:30 odpolední bruslení 15:30 - 16:00 závěr denního programu, odchod dětí S sebou: Brusle, chrániče (helma, chrániče na kolena, lokty a dlaně), sportovní obuv a oblečení, svačinu, vysoké ponožky do bruslí, kartičku púojištěnce. Poplatek za celý týden: 1 500 Kč (Cena zahrnuje teplý oběd, pitný režim po celý den, pedagogický dozor, lektory In-line bruslení) O děti se budou starat zkušení instruktoři Tomáš Vršínský, Sonia Vršínská V případě dotazů se obraťte na tel. 732976570 (Tomáš Vršínský). Při neúčasti z důvodu nemoci vracíme na základě lékařského potvrzení částku sníženou o nezbytně nutné náklady.

Letní prázdniny v DDM 1

09.07.2018 Příměstský tábor nabízí bohatý program plný sportu, pobytu venku, her, zábavy, tvoření a soutěží s odměnami. Děti přicházejí mezi osmou a devátou do DDM, odpoledne odcházejí mezi třetí a čtvrtou z DDM. Během dne mají sportovní aktivity na stadionu, turistické za krásami města a zábavu v prostorách DDM. Oběd zajistí dovážková služba.

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S PÉŤOU

09.07.2018 LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S PÉŤOU Pro kluky a holky od 6 do 10 let 9. - 13. 7. 2018 Dopolední i odpolední program bude probíhat v rámci tématu v prostorách DDM. V případě příznivého počasí se přesuneme na čerstvý vzduch. Nebudou chybět ani výlety. Pro děti je připraven program s výtvarnými, pohybovými, dramatickými i kuchařskými činnostmi. S sebou: přezůvky, oblečení pro pobyt venku i uvnitř, svačinky a pití na celý den Cena tábora: 250 Kč / den - 1250 Kč / týden (cena zahrnuje oběd, kromě celodenního výletu, dopravu, vstupné, materiál Příchod dětí do DDM: 8:00 - 9:00 hod. Odchod dětí: 15:00 - 16:00 hod. Vedoucí tábora: Petra Novotná Přihlášky přijímáme do 15. června 2018. Přihlášky na recepci DDM. Platební údaje Vám budou zaslány e-mailem na základě odevzdané přihlášky. Informace v kanceláři DCM a Musical school nebo na telefonním čísle 475210861. Přednostně přijímáme děti přihlášené na celý týden

Příměstský t. s Barčou a Kačkou

09.07.2018 Příměstský tábor je určen především dětem z 1. stupně ZŠ a je zaměřen na hry, soutěže, výtvarnou činnost, sportování a hlavně výlety. Děti čeká výlet do děčínských Rajských ostrovů, do indiánské vesnice Růžová a do krásného lesoparku v Chomutově.

LT ŠPANĚLSKO 2018

13.07.2018 Letní tábor Španělsko 2018 bude v termínu od 13. - 22. července 2018 v Blanes. Cena tábora je 6.550,- Kč. V ceně je zahrnuto: doprava, ubytování ve velkých stanech s předsíní vybavených elektřinou, plná penze, pitný režim, pedagogický dozor, táborový materiál, pobytová taxa. Táboru se mohou zúčastnit i rodiče s dětmi. V případě, že tábor budete chtít hradit fakturou na zaměstnavatele, kontaktujte prosím p. Svobodu na e-mailu dcm@ddmul.cz. Pro vystavení objednávky prosím použijte fakturační údaje: Sdružení dětí a mládeže Tilia, z. s. Brněnská 1310/8 400 01 Ústí nad Labem IČ: 43225489

OBSAZENO - Asterix a Obelix v Greenw....

14.07.2018 - - - OBSAZENO - - - Letní tábor "ASTERIX A OBELIX V GREENWITCHSKÉM LESE" (na základně Sochor nedaleko obce Hamr na Jezeře) se nachází v místě, které v minulosti bylo veřejnosti nepřístupné. Lesnatá krajina se skálami, hrádky a kouzelnými vyhlídkami patřila do střeženého vojenského výcvikového prostoru Ralsko. Dnes je to již více jak dvě desítky let, kdy je tento nádherný kout přírody přístupný i veřejnosti. Náš tábor však bude stranou frekventovaných cest a turistických stezek, budeme tedy tábořit v opravdové divočině. Tábor volně navazuje na tábory z předešlých let. Děti budou ubytovány v jednoduchých dřevěných přístřešcích (chatičkách), na dřevěné "posteli". Nutná je vlastní karimatka a spací pytel. LT je určen dětem, které spojuje společný zájem o přírodu, učení se samostatnosti a hraní netradičních her. Letošní táborový program je situován do prostředí známých starověkých fiktivních hrdinů Asterixe a Obelixe. Družiny neboli galské kmeny se budou muset vypořádat s Římany a se samotným Juliem Caesarem, který má zálusk na ovládnutí celé Evropy. Děti budou mít za úkol formou různých tematických her, které budou hlavní náplní denního programu, přechytračit Římany a vypoklonkovat Caesara z Greenwitche zpět do Říma. Budou se ale podílet i na chodu naší galské vesnice, budou se učit pracovat se dřevem, starat se o úklid tábora, služba v kuchyni drobně vypomůže s přípravou jídla apod. Večery se pak budou odehrávat v duchu zábavných programů či zpěvu kolem táborového ohně. V případě hezkého počasí je v plánu také návštěva přírodního koupání v Hamru na Jezeře a návštěva cukrárny ve Stráži pod Ralskem s více než stovkou druhů zmrzliny. Tábor je mj. založený na táborové měně (letos netradičně na "drahých kamenech", takže spíš než peněženku užijí osadníci nějaký měšec :-)). Ty je možné získat za činnosti a práce pro galskou vesnici, pár drobných lze vyhrát i v některých soutěžích a hrách. A vydělané drahokamy lze na konci tábora utratit na bohaté burze, kde si každý vybere z velké nabídky sladkostí, věcí do školy, praktických cen (hračky, pomůcky, hry) apod. Protože ale poslední dobou řešíme u dětí takové problémy, jako že jim někdo jejich táborové penízky ukradl (i když vždy je to pouze tak, že své penízky nosí různě po kapsách a trousí kde se dá), tak pro letošek zavedeme možnost průběžného ukládání na speciální účet. :-) Tak hurááá do toho!!!

Horolezecký s Káťou a Verčou 2-OBSAZENO

16.07.2018 sportovně založený tábor, kde se děti nejprve rozcvičí a seznámí s horolezeckou stěnou, technikami lezení, pomůckami a poté se budou celý týden učit a zdokonalovat v lezení, čekají je různé zajímavé soutěže a taky bobřík odvahy :). Tábor je určený pro děti od 9 let, tato věková hranice je pevně daná, děkujeme za pochopení.

In-line 3

16.07.2018 Pro vaše děti je od pondělí do pátku připraven program založený na in-line bruslení zakončený pátečním vystoupením dětí. Kromě toho si děti vyzkouší mnoho jiných sportů a her. Tábor bude na sportovišti pod obchodním demem Albert, vedle hotelu Máj.V případě špatného počasí se uchýlíme do prostor DDM ve Velké Hradební. Z důvodu návaznosti výuky bruslení není možné přihlásit děti na jednotlivé dny. Tábor je vhodný pro začátečníky i pokročilé bruslaře od 5 let (po dohodě od 4 let) do 13 let. Denní program 07:30 - 08:00 příchod dětí 08:00 - 12:00 dopolední program (bruslení, sportovní hry) 12:00 - 14:00 oběd, polední klid (pohybově nenáročné hry) 14:00 - 15:30 odpolední bruslení 15:30 - 16:00 závěr denního programu, odchod dětí S sebou: Brusle, chrániče (helma, chrániče na kolena, lokty a dlaně), sportovní obuv a oblečení, svačinu, vysoké ponožky do bruslí, kartičku púojištěnce. Poplatek za celý týden: 1 500 Kč (Cena zahrnuje teplý oběd, pitný režim po celý den, pedagogický dozor, lektory In-line bruslení) O děti se budou starat zkušení instruktoři Tomáš Vršínský, Sonia Vršínská V případě dotazů se obraťte na tel. 732976570 (Tomáš Vršínský). Při neúčasti z důvodu nemoci vracíme na základě lékařského potvrzení částku sníženou o nezbytně nutné náklady.

Inline Chlumec - 16.7. - 20.7.2018

16.07.2018 Pro vaše děti je od pondělí do pátku připraven program založený na in-line bruslení zakončený pátečním vystoupením dětí. Kromě toho si děti vyzkouší mnoho jiných sportů a her. Tábor bude na sportovišti ZŠ Chlumec. Z důvodu návaznosti výuky bruslení není možné přihlásit děti na jednotlivé dny. Tábor je vhodný pro začátečníky i pokročilé bruslaře od 5 let (po dohodě od 4 let) do 13 let. Denní program 07:30 - 08:00 příchod dětí 08:00 - 12:00 dopolední program (bruslení, sportovní hry) 12:00 - 14:00 oběd, polední klid (pohybově nenáročné hry) 14:00 - 15:30 odpolední bruslení 15:30 - 16:00 závěr denního programu, odchod dětí S sebou: Brusle, chrániče (helma, chrániče na kolena, lokty a dlaně), sportovní obuv a oblečení, svačinu, vysoké ponožky do bruslí, kartičku púojištěnce. Poplatek za celý týden: 1 500 Kč (Cena zahrnuje teplý oběd, pitný režim po celý den, pedagogický dozor, lektory In-line bruslení) O děti se budou starat zkušení instruktoři Tomáš Vršínský, Sonia Vršínská V případě dotazů se obraťte na tel. 732976570 (Tomáš Vršínský). Při neúčasti z důvodu nemoci vracíme na základě lékařského potvrzení částku sníženou o nezbytně nutné náklady.

Letní prázdniny v DDM 2

16.07.2018 Příměstský tábor nabízí bohatý program plný sportu, pobytu venku, her, zábavy, tvoření a soutěží s odměnami. Děti přicházejí mezi osmou a devátou do DDM, odpoledne odcházejí mezi třetí a čtvrtou z DDM. Během dne mají sportovní aktivity na stadionu, turistické za krásami města a zábavu v prostorách DDM. Oběd zajistí dovážková služba.

Příměstský tábor s Jančou OBSAZENO

16.07.2018 Příměstský tábor je určen především dětem z 1. stupně ZŠ a je zaměřen na hry, soutěže, výtvarnou činnost, sportování a výlety. Děti si vyzkouší JUMP ARÉNU, létající jógu, jumping a vydají se na zříceninu hradu Blansko. Dítěti dejte s sebou 6 jízdenek na MHD - vybírá se první den tábora.

TURISTICKÝ SE SYLVOU - obsazeno

16.07.2018 16.7.-20.7.2018 Město Chabařovice ve spolupráci s DDM Ústí nad Labem pořádá pro děti ve věku 6-15 let Turistický PT . Tento PT doporučujeme zdravotně způsobilým dětem. Pro děti bude připraven bohatý a zábavný program, hry, soutěže, výlety po okolí i do vzdálenějších míst a také celodenní výlet do aquaparku atd. Veškeré výlety a vstupy do objektů jsou zahrnuty v ceně tábora. Cena tábora činní 2.200,-Kč. Slevu 300,- Kč mají díky dotaci města Chabařovice účastníci z Chabařovic a Roudníků. Tento PT doporučujeme zdravotně způsobilým dětem se zájmem o turistiku. Celý týden budou děti absolvovat celodenní výlety vlastním busem(Milešovka, Pravčická brána, Sněžník). Jeden den stráví děti v Aquaparku v Mostě. Jsou přichystané soutěže, hry a páteční závěrečná párty pro všechny účastníky a jejich rodiče.

Horolezecký s Káťou a Verčou 3-OBSAZENO

23.07.2018 sportovně založený tábor, kde se děti nejprve rozcvičí a seznámí s horolezeckou stěnou, technikami lezení, pomůckami a poté se budou celý týden učit a zdokonalovat v lezení, čekají je různé zajímavé soutěže a taky bobřík odvahy :). Tábor je určený pro děti od 9 let, tato věková hranice je pevně daná, děkujeme za pochopení.

In-line 4

23.07.2018 Pro vaše děti je od pondělí do pátku připraven program založený na in-line bruslení zakončený pátečním vystoupením dětí. Kromě toho si děti vyzkouší mnoho jiných sportů a her. Tábor bude na sportovišti pod obchodním demem Albert, vedle hotelu Máj.V případě špatného počasí se uchýlíme do prostor DDM ve Velké Hradební. Z důvodu návaznosti výuky bruslení není možné přihlásit děti na jednotlivé dny. Tábor je vhodný pro začátečníky i pokročilé bruslaře od 5 let (po dohodě od 4 let) do 13 let. Denní program 07:30 - 08:00 příchod dětí 08:00 - 12:00 dopolední program (bruslení, sportovní hry) 12:00 - 14:00 oběd, polední klid (pohybově nenáročné hry) 14:00 - 15:30 odpolední bruslení 15:30 - 16:00 závěr denního programu, odchod dětí S sebou: Brusle, chrániče (helma, chrániče na kolena, lokty a dlaně), sportovní obuv a oblečení, svačinu, vysoké ponožky do bruslí, kartičku púojištěnce. Poplatek za celý týden: 1 500 Kč (Cena zahrnuje teplý oběd, pitný režim po celý den, pedagogický dozor, lektory In-line bruslení) O děti se budou starat zkušení instruktoři Tomáš Vršínský, Sonia Vršínská V případě dotazů se obraťte na tel. 732976570 (Tomáš Vršínský). Při neúčasti z důvodu nemoci vracíme na základě lékařského potvrzení částku sníženou o nezbytně nutné náklady.

Letní prázdniny v DDM 3/poslední místo

23.07.2018 Příměstský tábor nabízí bohatý program plný sportu, pobytu venku, her, zábavy, tvoření a soutěží s odměnami. Děti přicházejí mezi osmou a devátou do DDM, odpoledne odcházejí mezi třetí a čtvrtou z DDM. Během dne mají sportovní aktivity na stadionu, turistické za krásami města a zábavu v prostorách DDM. Oběd zajistí dovážková služba.

PT "Prázdniny na draka"- jen náhradníci

23.07.2018 Příměstský tábor Tvořivé a keramické dílny pro děti od 6 let, které si nejen rády hrají, ale také rády tvoří a chtějí prožít pět dnů plných zábavy a poznání a vyzkoušet si nové i známější výtvarné techniky. A co na ně čeká? Celodenní výlet na zámek a hrad Staré hrady,kam se vydáme za draky i za dalšími pohádkami. Vycházky do okolí, soutěže a samozřejmě tvoření v keramické dílně a výtvarném ateliéru a to nejen na "dračí" téma, i když draky si samozřejmě vyrobíme :).

PT s Kristýnou a Kačkou

23.07.2018 Příměstský tábor je určen především dětem z 1. stupně ZŠ a je zaměřen na hry, soutěže, výtvarnou činnost, zábavné pečení, sportování a výlety. Děti čeká výlet do děčínské ZOO, jumping v klubu Amazonky a výlet do indiánské vesničky Růžová.

Itálie 2018

28.07.2018 - návštěvy města i několika okolních pláží - koupání v moři - animační programy pro děti v průběhu dne - kreativní dílny - večerní zábavné programy - soutěže, hry, diskotéka - možnost dalšího výletu dle nabídky (Mirabilandia, Ravenna, Miniatura Italia) - hry, turnaje a sport (volejbal, fotbal, apod.)

Klondyk 2018 - OBSAZENO

28.07.2018 Letní tábor Klondyk proběhne v termínu 28. července - 11. srpna 2018. Tábor je zálesácký, určený dětem a mládeži ve věku cca 6 - 15 let (jiný věk pouze po dohodě), kteří mají rádi přírodu, rádi hrají hry a není pro ně problém vydržet dva týdny nejen bez rodičů, ale i bez elektřiny, počítače, pohodlné postele a jiných běžných "vymožeností" domova. Táborová základna se nachází v nejsevernějším bodě Česka nedaleko osady Severní u Lobendavy. V jejím okolí jsou pouze rozsáhlé lesy a louky a vzhledem k odlehlosti hustšího osídlení a blízkosti státních hranic zde není žádný turistický ruch a noční obloha se díky chybějícímu světelnému znečištění chlubí miliony hvězd běžně neviditelných. Kouzlo tohoto romantického místa umocňuje bohaté množství potůčků a vodních pramenů a nedaleký zatopený lom. Účastníci budou ubytováni ve dvoumístných podsadových stanech na postelích s molitanovými matracemi. Spí se ve vlastních spacích pytlích. Hlavní náplní tábora je naučit děti samostatnosti, odvaze, zručnosti a týmové spolupráci. Kromě koupání a rutinních celodenních činností zajišťujících chod tábora je stěžejním bodem programu celotáborová hra družin obohacená o menší hříčky během dne, cesta za pokladem, ale i obchodování s Klondykskými dolary. Mj, se zde každoročně v první polovině srpna objevuje zlato a drahé kamení. Veškeré podrobné informace naleznete v létáčku a podrobných informacích níže. Odjezd na tábor: v sobotu 28.7. z parkoviště u obchodního domu Albert na Severní Terase v 10:00, sraz účastníků je v 9:40 Předpokládaný příjezd: v sobotu 11.8., na parkoviště u obchodního domu Albert na Severní Terase v 17:00

LT okolí Berounky (cyklo-pěší tur.tábor)

28.07.2018 PROGRAM - poznávání přírodních, kulturních a historických zajímavostí a památek v okolí - koupání, soutěže, celotáborová etapová hra - cykloturistika po okolí Berounky a Českém Krasu: x Hrady Karlštejn a Křivoklát x Koněpruské jeskyně x Historické centrum Plzně x Zříceniny hradů Žebrák, Točník, Krakovec apod. x bývalé vápencové lomy Malá a Velká Amerika, Hornický skanzen Solvayovy lomy atd. atd. Ubytování: - na veřejných tábořištích s možností koupání: x Ostende u Plzně (Velký Bolevecký rybník, Starý Plzenec, hrad Radyně, Plzeň, rozhledna Chlum) x Kobylka u Liblína (zřícenina hradu Libštejn a okolí) x Zvíkovec (hrady Žebrák, Točník, Krakovec, zřícenina hradu Týřov, památník J.Barranda, naleziště trilobitů) x Roztoky (hrad Křivoklát a okolí, rozhledna Velká Buková, skanzen Hamousův statek Zbečno) x Karlštejn (hrad Karlštejn, Koněpruské jeskyně, Beroun, Malá a Velká Amerika, hornický skanzen Solvayovy lomy, Svatý Jan pod Skalou, další zajímavosti Českého Krasu) - v putovních stanech po dvojicích až trojicích + zázemí velký stan a dodávkové auto, nutné budou vlastní spacáky a karimatky Cena: členové oddílu 4.950 Kč, nečlenové 5.350 Kč Jedná se o dotovanou cenu, celková cena tábora vychází na cca 6.100 Kč: - Doprava + doprovodné auto 1100Kč - Strava (4xdenně+pitný režim) 1700Kč - Ubytování (kempovné,sprchy) 1700Kč - Vstupné památky apod. 1000Kč - MTZ (lékárna,foto,mapy,tisk) 600Kč BLIŽŠÍ INFORMACE K TÁBORU MŮŽETE STÁHNOUT NÍŽE V LETÁKU a INFORMACÍCH. NA TENTO TÁBOR NEJSOU ONLINE PŘIHLÁŠKY, KONTAKTUJTE PROSÍM HLAVNÍHO VEDOUCÍHO TÁBORA. Pavel Svoboda; vedoucí oddílu, mobil 604 830 290 email: kolawastepi@volny.cz http://www.kolawastepi.cz či na schůzkách oddílu DDM Ústí n.L.; Dům kultury, ul.Bělehradská - každou středu 15:15-16:45

Fitness příměstský tábor

30.07.2018 Příměstský tábor určený dětem, které již mají zkušenosti a aerobikem. Tábor je zaměřen na fitness průpravu, zvýšení flexibility, síly, fyzické zdatnosti. Na programu je kromě cvičení také spousta her, soutěží, výlety a další zábavné aktivity. Jeden den přespání v DDM i s večeří :-)

In-line 5

30.07.2018 Pro vaše děti je od pondělí do pátku připraven program založený na in-line bruslení zakončený pátečním vystoupením dětí. Kromě toho si děti vyzkouší mnoho jiných sportů a her. Tábor bude na sportovišti pod obchodním demem Albert, vedle hotelu Máj.V případě špatného počasí se uchýlíme do prostor DDM ve Velké Hradební. Z důvodu návaznosti výuky bruslení není možné přihlásit děti na jednotlivé dny. Tábor je vhodný pro začátečníky i pokročilé bruslaře od 5 let (po dohodě od 4 let) do 13 let. Denní program 07:30 - 08:00 příchod dětí 08:00 - 12:00 dopolední program (bruslení, sportovní hry) 12:00 - 14:00 oběd, polední klid (pohybově nenáročné hry) 14:00 - 15:30 odpolední bruslení 15:30 - 16:00 závěr denního programu, odchod dětí S sebou: Brusle, chrániče (helma, chrániče na kolena, lokty a dlaně), sportovní obuv a oblečení, svačinu, vysoké ponožky do bruslí, kartičku púojištěnce. Poplatek za celý týden: 1 500 Kč (Cena zahrnuje teplý oběd, pitný režim po celý den, pedagogický dozor, lektory In-line bruslení) O děti se budou starat zkušení instruktoři Tomáš Vršínský, Sonia Vršínská V případě dotazů se obraťte na tel. 732976570 (Tomáš Vršínský). Při neúčasti z důvodu nemoci vracíme na základě lékařského potvrzení částku sníženou o nezbytně nutné náklady.

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S DÁŠOU A BARČOU

30.07.2018 LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S DÁŠOU A BARČOU - OBSAZENO Pro kluky a holky od 6 do 10 let 30. 7. - 3. 8. 2018 Dopolední i odpolední program bude probíhat v rámci tématu v prostorách DDM. V případě příznivého počasí se přesuneme na čerstvý vzduch. Nebudou chybět ani výlety. Pro děti je připraven program s výtvarnými, pohybovými, dramatickými i kuchařskými činnostmi. S sebou: přezůvky, oblečení pro pobyt venku i uvnitř, svačinky a pití na celý den Cena tábora: 250 Kč / den; 1250 Kč / týden (cena zahrnuje oběd, kromě celodenního výletu, dopravu, vstupné, materiál Příchod dětí do DDM: 8:00 - 9:00 hod. Odchod dětí: 15:00 - 16:00 hod. Vedoucí tábora: Dagmar Mandovcová a Baára Makuňová Přihlášky přijímáme do 15. června 2018. Platební údaje Vám budou zaslány e-mailem na základě odevzdané přihlášky. Informace v kanceláři DCM nebo na telefonním čísle 475210861. Přednostně přijímáme děti přihlášené na celý týden

LT -kratší- okolí Berounky

04.08.2018 PROGRAM - poznávání přírodních, kulturních a historických zajímavostí a památek v okolí - koupání, soutěže, celotáborová etapová hra - cykloturistika po okolí Berounky a Českém Krasu: x Hrady Karlštejn a Křivoklát x Koněpruské jeskyně x Zříceniny hradů Žebrák, Točník apod. x bývalé vápencové lomy Malá a Velká Amerika atd. atd. Ubytování: - na veřejných tábořištích s možností koupání: x Roztoky u Křivoklátu x Karlštejn - v putovních stanech po dvojicích až trojicích + zázemí velký stan a dodávkové auto, nutné budou vlastní spacáky a karimatky Cena: členové oddílu 3.400 Kč, Jedná se o dotovanou cenu, celková cena tábora vychází na cca 3.930 Kč: - Doprava + doprovodné auto 800 Kč - Strava (4xdenně+pitný režim) 980 Kč - Ubytování (kempovné,sprchy) 850 Kč - Vstupné památky apod. 900 Kč - MTZ (lékárna,foto,mapy,tisk) 400 Kč BLIŽŠÍ INFORMACE K TÁBORU MŮŽETE STÁHNOUT NÍŽE V LETÁKU a INFORMACÍCH. NA TENTO TÁBOR NEJSOU ONLINE PŘIHLÁŠKY, KONTAKTUJTE PROSÍM HLAVNÍHO VEDOUCÍHO TÁBORA. Pavel Svoboda; vedoucí oddílu, mobil 604 830 290 email: kolawastepi@volny.cz http://www.kolawastepi.cz či na schůzkách oddílu DDM Ústí n.L.; Dům kultury, ul.Bělehradská - každou středu 15:15-16:45

LT FANTOM DDM 2018

04.08.2018 Hudební a taneční oddělení DDM Vás zve na letní dětský tábor s muzikálem. "Fantom DDM" - právě zde se mohou děti nechat vtáhnout do děje připravovaného muzikálu a užít si léto plné zpěvu, tance, hraní her, hereckých akcí a improvizací. Také se děti mohou naučit na různé hudební nástroje, vyzkoušet si tvořivou dílnu ("rukodělky") a zažít léto plné legrace.

Barevná dílna Štědronín - jen náhradníci

05.08.2018 Na břehu Orlické přehrady obklopena loukami a lesy se ukrývá indiánská osada Waníyetu. Jeho velká náčelnice Iná spolu s radou starších se již těší na všechny příchozí, kteří chtějí proniknout do tajů místního umění i dovedností. Naučí je novým výtvarným technikám, změří jejich sílu i vytrvalost v dovednostních hrách a soutěžích. Společně budou objevovat tajemství místních indiánských kultur, podnikat výpravy do okolí osady a v horkém počasí se svlaží v osadním jezeře :). Pro všechny, kteří chtějí prožít dvanáct dobrodružných dnů jsou připraveny útulné vícelůžkové příbytky, zajištěna chutná krmě po celý den a péče členů rady starších. Případné bolístky je připravena vyléčit Velká šamanka. Pozn. pro neznalé: tábor se koná v rekreačním zařízení Počta, Štědronín - Plazy, ubytování je v budově ve vícelůžkových pokojích, společné soc.zařízení. Stravování - celodenní včetně svačin a pitného režimu. V místě jsou hřiště a bazén pro sportovní vyžití. Program tábora je zaměřen na výtvarné techniky, soutěže, hry, vycházky a výlety. V nedalekém okolí je hrad Zvíkov a Orlík.

Horolezecký s Káťou a Verčou 5

06.08.2018 sportovně založený tábor, kde se děti nejprve rozcvičí a seznámí s horolezeckou stěnou, technikami lezení, pomůckami a poté se budou celý týden učit a zdokonalovat v lezení, čekají je různé zajímavé soutěže a taky bobřík odvahy :). Tábor je určený pro děti od 9 let, tato věková hranice je pevně daná, děkujeme za pochopení.

In-line 6

06.08.2018 Pro vaše děti je od pondělí do pátku připraven program založený na in-line bruslení zakončený pátečním vystoupením dětí. Kromě toho si děti vyzkouší mnoho jiných sportů a her. Tábor bude na sportovišti pod obchodním demem Albert, vedle hotelu Máj.V případě špatného počasí se uchýlíme do prostor DDM ve Velké Hradební. Z důvodu návaznosti výuky bruslení není možné přihlásit děti na jednotlivé dny. Tábor je vhodný pro začátečníky i pokročilé bruslaře od 5 let (po dohodě od 4 let) do 13 let. Denní program 07:30 - 08:00 příchod dětí 08:00 - 12:00 dopolední program (bruslení, sportovní hry) 12:00 - 14:00 oběd, polední klid (pohybově nenáročné hry) 14:00 - 15:30 odpolední bruslení 15:30 - 16:00 závěr denního programu, odchod dětí S sebou: Brusle, chrániče (helma, chrániče na kolena, lokty a dlaně), sportovní obuv a oblečení, svačinu, vysoké ponožky do bruslí, kartičku púojištěnce. Poplatek za celý týden: 1 500 Kč (Cena zahrnuje teplý oběd, pitný režim po celý den, pedagogický dozor, lektory In-line bruslení) O děti se budou starat zkušení instruktoři Tomáš Vršínský, Sonia Vršínská V případě dotazů se obraťte na tel. 732976570 (Tomáš Vršínský). Při neúčasti z důvodu nemoci vracíme na základě lékařského potvrzení částku sníženou o nezbytně nutné náklady.

TICHÝ SVĚT SE SYLVOU - obsazeno

06.08.2018 6.8.-10.8.2018 Město Chabařovice ve spolupráci s DDM Ústí nad Labem pořádá pro děti ve věku 5-15 let PT ,,Tichý svět". Tento PT doporučujeme pro děti se zájmem o to, jak žijí neslyšící a nedoslýchavé děti mezi námi. Naučíme se zde i jak komunikovat s těmito lidmi. Pro děti bude připraven bohatý a zábavný program, hry, soutěže, výlety, celodenní výlet do aquaparku atd. Cena tábora činní 1.800,-Kč. Slevu 300,- Kč mají díky dotaci města Chabařovice účastníci z Chabařovic a Roudníků. Tento PT doporučujeme dětem se zájmem o to, jak žijí neslyšící a nedoslýchavé děti mezi námi. Naučíme se zde i jak komunikovat s těmito lidmi.Jeden den stráví děti v Aquaparku v Mostě. Jsou přichystané soutěže, hry, výlety (Park Boheminium v ML) a páteční závěrečná párty pro všechny účastníky a jejich rodiče.

In-line 7

13.08.2018 Pro vaše děti je od pondělí do pátku připraven program založený na in-line bruslení zakončený pátečním vystoupením dětí. Kromě toho si děti vyzkouší mnoho jiných sportů a her. Tábor bude na sportovišti pod obchodním demem Albert, vedle hotelu Máj.V případě špatného počasí se uchýlíme do prostor DDM ve Velké Hradební. Z důvodu návaznosti výuky bruslení není možné přihlásit děti na jednotlivé dny. Tábor je vhodný pro začátečníky i pokročilé bruslaře od 5 let (po dohodě od 4 let) do 13 let. Denní program 07:30 - 08:00 příchod dětí 08:00 - 12:00 dopolední program (bruslení, sportovní hry) 12:00 - 14:00 oběd, polední klid (pohybově nenáročné hry) 14:00 - 15:30 odpolední bruslení 15:30 - 16:00 závěr denního programu, odchod dětí S sebou: Brusle, chrániče (helma, chrániče na kolena, lokty a dlaně), sportovní obuv a oblečení, svačinu, vysoké ponožky do bruslí, kartičku púojištěnce. Poplatek za celý týden: 1 500 Kč (Cena zahrnuje teplý oběd, pitný režim po celý den, pedagogický dozor, lektory In-line bruslení) O děti se budou starat zkušení instruktoři Tomáš Vršínský, Sonia Vršínská V případě dotazů se obraťte na tel. 732976570 (Tomáš Vršínský). Při neúčasti z důvodu nemoci vracíme na základě lékařského potvrzení částku sníženou o nezbytně nutné náklady.

POHÁDKOVÝ TÝDEN SE ŠÁRKOU - obsazeno

13.08.2018 13.8.-17.8.2018 Město Chabařovice ve spolupráci s DDM Ústí nad Labem pořádá pro děti ve věku 5-15 let PT ,,Pohádkový týden" . Pro děti bude připraven bohatý a zábavný program, hry, soutěže, výlety, celodenní výlet do aquaparku atd. Cena tábora činní 1.800,-Kč. Slevu 300,- Kč mají díky dotaci města Chabařovice účastníci z Chabařovic a Roudníků. Pro děti jsou přichystané soutěže, hry, výlety(Vaňovské vodopády, hrad Střekov, Zubrnice) a páteční závěrečná párty pro všechny účastníky a jejich rodiče.Jeden den stráví děti v Aquaparku v Mostě.

Příměstský taneční tábor s Kájou

13.08.2018 Příměstský tábor je určen predevším pro děti z 1. stupně ZŠ a je zaměřen na základy gymnastiky, cheerleadingu, disco dance a dalších tanců. Dále je zaměřen na hry, soutěže. Děti si budou moci vyzkoušet práci s pom-pony a postavit vlastní zvedačky.

Letní soustředění mažoretek

18.08.2018 Letní soustředění je určeno pro členy kroužky Mažoretky DDM. Ubytování bude ve zděné budově a v chatičkách. Program tábora je zaměřen na trénování choreografie. Ubytování: www.pension-vyhlidka.cz Cena: 3250,- Termín: 18. - 25. 8. 2018

Horolezecký s Káťou a Verčou 6

20.08.2018 sportovně založený tábor, kde se děti nejprve rozcvičí a seznámí s horolezeckou stěnou, technikami lezení, pomůckami a poté se budou celý týden učit a zdokonalovat v lezení, čekají je různé zajímavé soutěže a taky bobřík odvahy :). Tábor je určený pro děti od 9 let, tato věková hranice je pevně daná, děkujeme za pochopení.

In-line 8

20.08.2018 Pro vaše děti je od pondělí do pátku připraven program založený na in-line bruslení zakončený pátečním vystoupením dětí. Kromě toho si děti vyzkouší mnoho jiných sportů a her. Tábor bude na sportovišti pod obchodním demem Albert, vedle hotelu Máj.V případě špatného počasí se uchýlíme do prostor DDM ve Velké Hradební. Z důvodu návaznosti výuky bruslení není možné přihlásit děti na jednotlivé dny. Tábor je vhodný pro začátečníky i pokročilé bruslaře od 5 let (po dohodě od 4 let) do 13 let. Denní program 07:30 - 08:00 příchod dětí 08:00 - 12:00 dopolední program (bruslení, sportovní hry) 12:00 - 14:00 oběd, polední klid (pohybově nenáročné hry) 14:00 - 15:30 odpolední bruslení 15:30 - 16:00 závěr denního programu, odchod dětí S sebou: Brusle, chrániče (helma, chrániče na kolena, lokty a dlaně), sportovní obuv a oblečení, svačinu, vysoké ponožky do bruslí, kartičku púojištěnce. Poplatek za celý týden: 1 500 Kč (Cena zahrnuje teplý oběd, pitný režim po celý den, pedagogický dozor, lektory In-line bruslení) O děti se budou starat zkušení instruktoři Tomáš Vršínský, Sonia Vršínská V případě dotazů se obraťte na tel. 732976570 (Tomáš Vršínský). Při neúčasti z důvodu nemoci vracíme na základě lékařského potvrzení částku sníženou o nezbytně nutné náklady.

LETNÍ TANEČNÍ TÁBOR DCM - DOKSY

26.08.2018 LETNÍ TANEČNÍ TÁBOR DANCE CENTER MARVERCI - DOKSY hip hop, jazz, moderna, street dance, disko dance 26. 8. - 1. 9. 2018 DOKSY - Hotel Bellevue Ubytování: hotel Bellevue nabízí příjemné ubytování v jedno- až pěti- lůžkových pokojích se sociálním zařízením a TV Adresa: Hotel Bellevue, Máchova 129, Doksy 472 01 Cena: 3 600,- Kč Strava: 5 x denně + pitný režim Doprava: autobusem Program: tanec (hip hop, show, street, disko dance) workshopy s pozvanými lektory soutěže, hry, výtvarné aktivity koupání v hotelovém bazénu táborák procházky a výlety do okolí možná bude i překvapení Bližší informace a přihlášky v kanceláři DCM. Přihlášky odevzdávejte do 30. 5. 2018 Pokyny k platbě budou zaslány na váš email uvedený v přihlášce.

ÚSTECKÉ BAMBINI- letní soustředění sboru

26.08.2018 Letní pobytové soustředění dětí a přátel pěveckého sboru ÚSTECKÉ BAMBINI v Lesním hotelu v Doksech u Máchova jezera. UBYTOVÁNÍ: Děti mají zajištěno ubytování v budově (spol. sociální zařízení na patře), kde bude také ubytován pedagogický a zdravotní dozor. Na soustředění mohou jet i rodiče dětí - ti však budou s největší pravděpodobností ubytovaní společně ve 4 lůžkových chatkách (upozorňujeme na to předem). Při přihlášení do poznámek můžete uvést - s kým by Vaše dítě chtělo být na pokoji. PROGRAM: Na programu bude kromě zkoušek pěveckého sboru také mnoho vypečených soutěží a her. Společně zažijeme spoustu legrace, půjdeme na výlet, posedíme u táboráku a víc už prozrazovat nebudeme :-) VYBAVENÍ AREÁLU: Zkoušky sboru ve společenské místnosti. Možnost koupání přímo v areálu v bazénu. Areál je vybaven oploceným hřištěm, ohništěm a je v bezprostřední blízkosti lesa. CENA: Dítě do 17,99 let - 2.500,- Kč Dospělý od 18 let - 2.800,- Kč PROPOZICE K ODJEZDU: Propozice k odjezdu budou vloženy na webové stránky cca 14 dní před odjezdem.

Horolezecký se Simčou 7- OBSAZENO

27.08.2018 Sportovně založený tábor určený dětem, které na stěně ještě nikdy nebyly. Děti se nejprve rozcvičí a seznámí s horolezeckou stěnou, technikami lezení, pomůckami a poté se budou celý týden učit a zdokonalovat v lezení. Čekají je různé zajímavé soutěže a taky bobřík odvahy :). Tábor je určený pro děti od 9 let, tato věková hranice je pevně daná, děkujeme za pochopení.

In-line 9

27.08.2018 Pro vaše děti je od pondělí do pátku připraven program založený na in-line bruslení zakončený pátečním vystoupením dětí. Kromě toho si děti vyzkouší mnoho jiných sportů a her. Tábor bude na sportovišti pod obchodním demem Albert, vedle hotelu Máj.V případě špatného počasí se uchýlíme do prostor DDM ve Velké Hradební. Z důvodu návaznosti výuky bruslení není možné přihlásit děti na jednotlivé dny. Tábor je vhodný pro začátečníky i pokročilé bruslaře od 5 let (po dohodě od 4 let) do 13 let. Denní program 07:30 - 08:00 příchod dětí 08:00 - 12:00 dopolední program (bruslení, sportovní hry) 12:00 - 14:00 oběd, polední klid (pohybově nenáročné hry) 14:00 - 15:30 odpolední bruslení 15:30 - 16:00 závěr denního programu, odchod dětí S sebou: Brusle, chrániče (helma, chrániče na kolena, lokty a dlaně), sportovní obuv a oblečení, svačinu, vysoké ponožky do bruslí, kartičku púojištěnce. Poplatek za celý týden: 1 500 Kč (Cena zahrnuje oběd v restauraci, pitný režim po celý den, pedagogický dozor, lektory In-line bruslení) O děti se budou starat zkušení instruktoři Tomáš Vršínský, Sonia Vršínská V případě dotazů se obraťte na tel. 732976570 (Tomáš Vršínský). Při neúčasti z důvodu nemoci vracíme na základě lékařského potvrzení částku sníženou o nezbytně nutné náklady.

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ MUSICAL SCHOOL

27.08.2018 Pouze pro stávající i nové členy Musical company I. a II. a Dance company I. a II.

Příměstský tábor s Vendy - OBSAZENO

27.08.2018 Příměstský tábor je určen především dětem z 1. stupně ZŠ a je zaměřen na hry, soutěže, výtvarnou činnost, sportování a výlety. Děti si vyzkouší JUMP ARÉNU, létající jógu, jumping. V plánu je také celodenní výlet do muzea čertů v Úštěku. Dítěti dejte s sebou 4 jízdenky na MHD - vybírá se první den tábora.

Sportujeme-Stepujeme

27.08.2018 Letní příměstský tábor plný her, soutěží a tancování. Naučíme se základní kroky stepu jak amerického tak Irského. Čekají nás také pohybové a sportovní hry. Dopolední program bude zaměřen na výuku stepu ve dvou skupinách (začátečníci/mírně pokročilý) a odpoledne pohyb v přírodě. Pondělí až pátek 8:00 - 16:00 hod. v DDM. Těšíme se na vás!

Filtry

červen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30