Tábory

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 71

Sportovní týden R+D

Přijímáme náhradníky

28.06.2021 Formou letního příměstského tábora nabízíme malým dětem v doprovodu rodičů spoustu her, sportu a zábavy. Vyzkoušíme atletické disciplíny a jízdu na odrážedle, užijeme si skákací hrad, závěrečné závody i opékání buřtů. Přihlášku musí mít také dospělý, platí pouze dítě.

LT s Přírodovědou Desná 2021

Obsazeno

30.06.2021 Penzion Pustiny je situován v krásném prostředí 2 km nad obcí Desná, na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Obec Desná a její okolí je významným letním i zimním rekreačním centrem s řadou turistických míst. V programu tábora kromě výletů najdeme i výtvarnou činnost, sportovní hry, koupání, aj.

Expedice Badatel 2021: STROJ ČASU

03.07.2021 Mise dobrodruhů ve věku od 8 do 16let započne nalezením plánu a stavbou stroje času. S jeho pomocí pak dobrodruzi podniknou mise do různých etap vývoje lidstva, historických událostí i technických objevů, aby z cest dopravili relikvie pro nadšeného mecenáše a vášnivého sběratele, Sira Paula McMentaura IV., který právě na tuto akci potřebuje ten správný tým! Po dobu 14.dní propujčí dobrodruhům i své sídlo zvané Mentaurov. Zažijeme život jeskyních lidí a (snad) odhalíme tajemství jeskyních maleb, provedeme archeologické vykopávky, zúčastníme se středověké bitvy, staneme na hoře Řípu, podnikneme výpravu za indiciemi až do Kutné Hory, ale mise do 19. – 21. století a do budoucnosti jsou zahaleny tajemstvím a budou odkryty až před výpravami. A protože jsme dobrodruzi 21.století, použijeme i nejmodernější prostředky vědy a techniky. Podmínkou však je, stihnout nalézt a dopravit do současnosti všechny relikvie během 14 dní! Ubytování: vícelůžkové pokoje s palandami na základně Mentaurov, plné sociální zázemí Strava: dětem vaříme ve vybavené kuchyni, na výlety balíčky. Začínáme obědem, končíme obědem + balíček odpolední svačiny.

GEOCACHING camp 2021

03.07.2021 Tábor je určen pro všechny "kačery" a "kačerky", georoboty ve věku 10 - 15let, kteří mají rádi dobrodružství a hledání pokladů pomocí GPS. Naučíme se pracovat s mapou, používat GPS a kompas, luštit šifry, orientovat se v terénu a mnoho jiného. Za keškami se vypravíme do blízkého i vzdáleného okolí a chybět nebude ani originální celotáborová hra. Tábor BEZ MOBILNÍHO TELEFONU! K zajištění informací vznikne skupina na Whatsapp, kde budou sdíleny veškěré informace rodičům. Rovněž bude možné s dětmi komunikovat prostřednictví mobilních telefonů oddílových vedoucích, nebo hlavní vedoucí tábora.

In-line 1

05.07.2021 Pro vaše děti je od pondělí do pátku připraven program založený na in-line bruslení zakončený pátečním vystoupením dětí od 15 hod. Kromě toho si děti vyzkouší mnoho jiných sportů a her. Tábor bude na sportovišti pod obchodním domem Albert, vedle bývalého hotelu Máj.V případě špatného počasí se uchýlíme do prostor UJEP v ul.Hoření. Z důvodu návaznosti výuky bruslení není možné přihlásit děti na jednotlivé dny. Tábor je vhodný pro začátečníky i pokročilé bruslaře od 5 let (po dohodě od 4 let) do 13 let. Poplatek za celý týden: 1 700 Kč (Cena zahrnuje teplý oběd, pitný režim po celý den, pedagogický dozor, lektory in-line bruslení, odměny pro děti) Konkrétní informace k táboru naleznete v příloženém dokumentu. Viz Pokyny k táborům + platební podmínky. V případě dotazů se obraťte na tel. 732976570 (Tomáš Vršínský-hlavní vedoucí) nebo 721164802 (Sonia Vršínská- administrativní správa) .

Příměstský sportovní Camp Chabařovice

05.07.2021 Město Chabařovice ve spolupráci s DDM Chabařovice a Sdružením Chabařovických rodáků pořádá pro děti ve věku 5-15 let PT ,,Příměstský sportovní camp" . Camp je zaměřený na rozvoj sportovních dovedností. Cena tábora činní 2.600,-Kč. V ceně je zahrnut dres campu.

Poznávací PT s Kájou

07.07.2021 Zveme vás již na 3. příměstský poznávací tábor po různých koutech nejen našeho kraje. Letos budou připraveny 3 celodenní výlety - konkrétní plán s místy, časy a dalšími informacemi vám bude zaslán na email před konáním tábora. V loňském roce jsme navštívili například Mirákulum, ZOO Praha, Letiště Václava Havla, nebo soutěsky ve Hřensku. Tábor je fyzicky náročnější (celý den na nohou, s batůžkem na zádech), proto prosím objektivně zvažte výdrž svého dítěte a až poté ho na tábor přihlašte. :-)

Příměstské sportovky 1

Poslední 3 místa

07.07.2021 V době školních prázdnin nabízíme celodenní sportovní aktivity na Stadionu mládeže Bukov-rondel. K dispozici je tenis, plážový volejbal, míčové hry, atletické disciplíny, jízda na koloběžkách(kolech) a spousta další zábavy v prima partě kamarádů. Při horkém létu máme k dispozici vodní hrátky s hadicí a rozprašovači. Sraz účastníků je na stadionu od 8 do 9 hodin, činnost končí v 15 hod. Teplý oběd zajistí dovážková služba.

Výletíme po památkách

07.07.2021 Příměstský tábor zaměřený na výlety po památkách v blízkém i vzdálenějším okolí Ústí nad Labem (zřícenina hradu, zámek,...). Bližší program bude zaslán účastníkům tábora na začátku června. Během tábora není zajištěna strava, děti musí mít svoje svačiny a pití.

Zkrácený PT s Vendy a Jančou

07.07.2021 Letní příměstský tábor se všeobecným zaměřením. Zkrátka od všeho něco, ať si ty prázdniny pěkně užijeme. Na děti čekají různé výtvarné i sportovní aktivity, mnoho soutěží a her. Během tábora se určitě vydáme na nějaký ten super výlet, nebo si zasportujeme. Určitě zažijeme spoustu legrace a zábavy a poznáme mnoho nových přátel. Oběd zajištěn dovážkovou službou. Platební a storno podmínky viz, DOKUMENTY. Přihlášením na tábor souhlasíte s uvedenými storno poplatky.

Aerobic summer camp

Přijímáme náhradníky

10.07.2021 Letní tábor je určen sportovně naladěným dívkám se zájmem o aerobic. Na programu bude každodenní cvičení aerobiku, sportovní hry na hřištích i v lese, koupání ve vlastním bazénu. Tábor je fyzicky náročnější, zvažte tedy účast Vašeho dítěte. Ubytování v RS Termit v Doksech, budova, sociální zařízení společné na patře. Strava 5x denně, pitný režim. Na všechny tábornice se těší stálá parta oddíláků a trenérů a chybět nebude ani pes Timmy a Denny :-) Na tábor přihlašujte pouze ty dívky, které jsou schopny vydržet 9 dní bez mobilního telefonu! V případě platby na fakturu je třeba zaslat objednávku nebo fakturační údaje. Pečlivě si přečtěte PLATEBNÍ A STORNO PODMÍNKY. Přání na ubytování s kamarádem pište do poznámky k přihlášce nebo na email bilska@ddmul.cz. Informace k táboru včetně časů odjezdu a příjezdu obdrží přihlášení na email 14 dní před odjezdem. Informace: Jaroslava Bílská - bilska@ddmul.cz Karel Liška - liska@ddmul.cz 475210861

Indiánský LT R+D

Obsazeno

11.07.2021 Předškolní oddělení připravuje na červenec 2021 další ročník Indiánského tábora R+D se zaměřením na pobyt v přírodě, sport, hry, tvoření a další společné aktivity rodin s předškolním dítětem. Školní děti se mohou tábora účastnit pouze tehdy, je-li v rodině dítě 0-6 leté. Celotáborová hra tentokrát nese název "Doba dřevěná". Vzhledem ke kapacitě objektu a k charakteru tábora vám musí být platnost elektronického přihlášení potvrzena.

In-line 2

Obsazeno

12.07.2021 Pro vaše děti je od pondělí do pátku připraven program založený na in-line bruslení zakončený pátečním vystoupením dětí od 15 hod. Kromě toho si děti vyzkouší mnoho jiných sportů a her. Tábor bude na sportovišti pod obchodním domem Albert, vedle bývalého hotelu Máj.V případě špatného počasí se uchýlíme do prostor UJEP v ul.Hoření. Z důvodu návaznosti výuky bruslení není možné přihlásit děti na jednotlivé dny. Tábor je vhodný pro začátečníky i pokročilé bruslaře od 5 let (po dohodě od 4 let) do 13 let. Poplatek za celý týden: 1 700 Kč (Cena zahrnuje teplý oběd, pitný režim po celý den, pedagogický dozor, lektory in-line bruslení, odměny pro děti) Konkrétní informace k táboru naleznete v příloženém dokumentu. Viz Pokyny k táborům + platební podmínky. V případě dotazů se obraťte na tel. 732976570 (Tomáš Vršínský-hlavní vedoucí) nebo 721164802 (Sonia Vršínská- administrativní správa) .

Letní soustředění Školy stepu

12.07.2021 Týdenní soustředění pro žáky Školy stepu s výukou stepu a jazzového tance. Čeká nás opakování základní i pokročilejší techniky úderů, obnovení fyzické kondičky, zdokonalování tanečního projevu a také nácvik choreografie s vystoupením pro rodiče. Těším se na vás! Michal

Lezecký tábor s Luckou a Honzou

Poslední 4 místa

12.07.2021 Jako každý rok, tak i letos máme pro vás připravený lezecký tábor na Hudystěně ve Vaňově. Tábor je určen pro všechny děti, které mají rády adrenalin. Na začátku tábora se děti seznámí s lezeckou stěnou, technikami lezení, pomůckami a poté se budou celý týden učit a zdokonalovat v lezení, čekají je různé zajímavé soutěže a pro nejodvážnější i bobřík odvahy :). Tábor je určený pro děti od 8 let, tato věková hranice je pevně daná, děkujeme za pochopení.

LPT Telnice s Barčou a Áďou

Přijímáme náhradníky

12.07.2021 Letní příměstský tábor se všestranným zaměřením, který se bude konat v Telnici. Zázemí máme zajištěné ve velkém sále Kulturního domu, kde se budeme i scházet nebo pracovat při nepřízni počasí. Na děti čeká poznávání okolí, sportovní soutěže, výtvarná a rukodělná činnost, zábavné hry a také dva celodenní výlety. Určitě zažijeme spoustu zábavy a poznáme nové kamarády. Obědy na dny, kdy nebudeme na výletě, budou zajištěny dovážkovou službou. Tábor se bude konat při minimálním počtu 10 dětí.

Prázdniny s prťaty 1

Obsazeno

12.07.2021 Formou příměstského tábora pro rodiče a děti nabízíme letní zábavu pro nejmenší. Na každý den chystáme jiný program. Těšit se můžete na hry, soutěže, sportování, výlety a na závěrečnou párty s odměnami.

Prázdniny v DDM 1

12.07.2021 Příměstský tábor nabízí bohatý program plný sportu, pobytu venku, her, zábavy, tvoření a soutěží s odměnami. Při horkém létu máme k dispozici vodní hrátky s hadicí a rozprašovači. Děti přicházejí mezi osmou a devátou do DDM, odpoledne odcházejí mezi třetí a čtvrtou z DDM. Během dne mají sportovní aktivity na stadionu, turistické za krásami města a zábavu v prostorách DDM. Oběd zajistí dovážková služba.

PT LÉTO S MUZIKÁLEM

12.07.2021 LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - LÉTO S MUZIKÁLEM Pro kluky a holky od 6 do 15 let 12. - 16. 7. 2021 Dopolední i odpolední program bude probíhat v rámci tématu v prostorách DDM. V případě příznivého počasí se přesuneme na čerstvý vzduch. Nebudou chybět ani výlety. Pro děti je připraven program s pěveckými, hereckými, tanečními a výtvarnými činnostmi. S sebou: přezůvky, oblečení pro pobyt venku i uvnitř, svačinky a láhev pití. Cena tábora: 250 Kč / den - 1250 Kč / týden (cena zahrnuje oběd, kromě celodenního výletu, dopravu, vstupné, materiál) Příchod dětí do DDM: 8:00 - 9:00 hod. Odchod dětí: 15:00 - 16:00 hod. Vedoucí tábora: Tomáš Svoboda Platební údaje Vám budou zaslány e-mailem na základě potvrzené přihlášky. Informace v kanceláři DCM a Musical school nebo na telefonním čísle 774784840. Přednostně přijímáme děti přihlášené na celý týden.

PT s Kačkou a Týnkou

12.07.2021 Letní příměstský tábor se všeobecným zaměřením. Zkrátka od všeho něco, ať si ty prázdniny pěkně užijeme. Na děti čekají různé výtvarné i sportovní aktivity, mnoho soutěží a her. Během tábora se určitě vydáme na nějaký ten super výlet, nebo si zasportujeme. Určitě zažijeme spoustu legrace a zábavy a poznáme mnoho nových přátel. Oběd zajištěn dovážkovou službou. Platební a storno podmínky viz, DOKUMENTY. Přihlášením na tábor souhlasíte s uvedenými storno poplatky.

PT s Vendy a Jančou

12.07.2021 Letní příměstský tábor se všeobecným zaměřením. Zkrátka od všeho něco, ať si ty prázdniny pěkně užijeme. Na děti čekají různé výtvarné i sportovní aktivity, mnoho soutěží a her. Během tábora se určitě vydáme na nějaký ten super výlet, nebo si zasportujeme. Určitě zažijeme spoustu legrace a zábavy a poznáme mnoho nových přátel. Oběd zajištěn dovážkovou službou. Platební a storno podmínky viz, DOKUMENTY. Přihlášením na tábor souhlasíte s uvedenými storno poplatky.

Mise : Greenwitch

Obsazeno

17.07.2021 Letní tábor "Mise : Greenwitch" (na základně Sochor nedaleko obce Hamr na Jezeře) se nachází v místě, které v minulosti bylo veřejnosti nepřístupné. Lesnatá krajina se skálami, hrádky a kouzelnými vyhlídkami patřila do střeženého vojenského výcvikového prostoru Ralsko. Dnes je to již více jak dvě dvacet pět let, kdy je tento nádherný kout přírody přístupný i veřejnosti. Náš tábor však bude stranou frekventovaných cest a turistických stezek, budeme tedy tábořit v opravdové divočině. Tábor volně navazuje na tábory z předešlých let. Děti budou ubytovány v jednoduchých dřevěných přístřešcích (chatičkách), na dřevěné "posteli" s matracemi ve vlastním spacím pytli. I přesto je nutná vlastní karimatka. LT je určen dětem, které spojuje společný zájem o přírodu, učení se samostatnosti a hraní netradičních her. Letošní táborový program představuje výpravnou záchrannou misi napříč různými časovými obdobími za neznámým pachatelem, který ohrožuje život na zemi. Bližší nastínění v letáčku. Kromě celotáborové hry a jednotlivých dílčích her bude hlavní náplní také zabezpečení chodu celého tábora. Děti se budou učit pracovat se dřevem, starat se o úklid tábora, služba v kuchyni drobně vypomůže s přípravou jídla apod. Večery se pak budou odehrávat v duchu zábavných programů či zpěvu kolem táborového ohně. V případě hezkého počasí je v plánu také návštěva přírodního koupání v Hamru na Jezeře a návštěva cukrárny ve Stráži pod Ralskem. Tábor je mj. založený na táborových penězích. Ty je možné získat za činnosti a práce pro tábor, pár drobných lze vyhrát i v některých soutěžích a hrách. A vydělané peníze lze na konci tábora utratit na bohaté dražbě, kde si každý vybere z velké nabídky sladkostí, věcí do školy, praktických cen (hračky, pomůcky, hry) apod. Tak hurááá do toho!!!

In-line 3

Obsazeno

19.07.2021 Pro vaše děti je od pondělí do pátku připraven program založený na in-line bruslení zakončený pátečním vystoupením dětí od 15 hod. Kromě toho si děti vyzkouší mnoho jiných sportů a her. Tábor bude na sportovišti pod obchodním domem Albert, vedle bývalého hotelu Máj.V případě špatného počasí se uchýlíme do prostor UJEP v ul.Hoření. Z důvodu návaznosti výuky bruslení není možné přihlásit děti na jednotlivé dny. Tábor je vhodný pro začátečníky i pokročilé bruslaře od 5 let (po dohodě od 4 let) do 13 let. Poplatek za celý týden: 1 700 Kč (Cena zahrnuje teplý oběd, pitný režim po celý den, pedagogický dozor, lektory in-line bruslení, odměny pro děti) Konkrétní informace k táboru naleznete v příloženém dokumentu. Viz Pokyny k táborům + platební podmínky. V případě dotazů se obraťte na tel. 732976570 (Tomáš Vršínský-hlavní vedoucí) nebo 721164802 (Sonia Vršínská- administrativní správa) .

Prázdniny s prťaty 2

Přijímáme náhradníky

19.07.2021 Formou příměstského tábora pro rodiče a děti nabízíme letní zábavu pro nejmenší. Na každý den chystáme jiný program. Těšit se můžete na hry, soutěže, sportování, výlety a na závěrečnou párty s odměnami.

Prázdniny v DDM 2

19.07.2021 Příměstský tábor nabízí bohatý program plný sportu, pobytu venku, her, zábavy, tvoření a soutěží s odměnami. Při horkém létu máme k dispozici vodní hrátky s hadicí a rozprašovači. Děti přicházejí mezi osmou a devátou do DDM, odpoledne odcházejí mezi třetí a čtvrtou z DDM. Během dne mají sportovní aktivity na stadionu, turistické za krásami města a zábavu v prostorách DDM. Oběd zajistí dovážková služba.

Příměstské sportovky 2

Přijímáme náhradníky

19.07.2021 V době školních prázdnin nabízíme celodenní sportovní aktivity na Stadionu mládeže Bukov-rondel. K dispozici je tenis, plážový volejbal, míčové hry, atletické disciplíny, jízda na koloběžkách(kolech) a spousta další zábavy v prima partě kamarádů. Při horkém létu máme k dispozici vodní hrátky s hadicí a rozprašovači. Sraz účastníků je na stadionu od 8 do 9 hodin, činnost končí v 15 hod. Teplý oběd zajistí dovážková služba.

Příměstský tábor s Adri a Šári DDM Chaba

19.07.2021 Příměstský tábor v rytmu tance, hudby, plný sportovních aktivit a soutěží s odměnami. Nebude chybět i celodenní výlet a společné tvoření - výtvarníčení, vyrábění,hry. Budeme v prostorách DDM Chabařovice, v tělocvičně ZŠ a samozřejmě venku. Děti přicházejí mezi osmou a devátou hodinou do DDM, odpoledne odcházejí mezi třetí a čtvrtou hodinou z DDM. Oběd zajištěn v ZŠ Chabařovice.

PT MUZIKÁL S OLGOU

19.07.2021 LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - MUZIKÁL S OLGOU Pro kluky a holky od 6 do 15 let 19. - 23. 7. 2021 Dopolední i odpolední program bude probíhat v rámci tématu v prostorách DDM. V případě příznivého počasí se přesuneme na čerstvý vzduch. Nebudou chybět ani výlety. Pro děti je připraven program s pěveckými, hereckými, tanečními a výtvarnými činnostmi. S sebou: přezůvky, oblečení pro pobyt venku i uvnitř, svačinky a láhev na pití. Cena tábora: 250 Kč / den - 1250 Kč / týden (cena zahrnuje oběd, kromě celodenního výletu, dopravu, vstupné, materiál) Příchod dětí do DDM: 8:00 - 9:00 hod. Odchod dětí: 15:00 - 16:00 hod. Vedoucí tábora: Mgr. Olga Sosová Platební údaje Vám budou zaslány e-mailem na základě potvrzené přihlášky. Informace v kanceláři DCM a Musical school nebo na telefonním čísle 774784840. Přednostně přijímáme děti přihlášené na celý týden.

PT TÝDEN PLNÝ ZÁŽITKŮ

19.07.2021 LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - TÝDEN PLNÝ ZÁŽITKŮ Pro kluky a holky od 6 do 12 let 19. 7. - 23. 7. 2021 Dopolední i odpolední program bude probíhat v rámci tématu v prostorách DDM. V případě příznivého počasí se přesuneme na čerstvý vzduch. Nebudou chybět ani výlety - úterý a čtvrtek. Pro děti je připraven program s výtvarnými, pohybovými a dramatickými činnostmi. S sebou: přezůvky, oblečení pro pobyt venku i uvnitř, svačinky a pití na celý den. Cena tábora: 250 Kč / den - 1250 Kč / týden (cena zahrnuje oběd, kromě celodenního výletu, dopravu, vstupné, materiál) Příchod dětí do DDM: 8:00 - 9:00 hod. Odchod dětí: 15:00 - 16:00 hod. Vedoucí tábora: Dagmar Mandovcová Platební údaje Vám budou zaslány e-mailem na základě potvrzené přihlášky. Informace v kanceláři DCM a Musical school nebo na telefonním čísle 774784840. Přednostně přijímáme děti přihlášené na celý týden.

Soustředění s irským tancem

19.07.2021 Taneční soustředění s výukou irského tance. Pro všechny, kteří mají rádi irskou kulturu a chtěli by se naučit stepovat. Mimo to si i užijeme plno zábavy a her.

Taneční soustředění s Frederikou

19.07.2021 Taneční soustředění pro všechny, kteří mají rádi tanec a chtějí si zlešít pohybovou kondici a naučit se taneční základy se sólistkou baletu Severočeského divadla v Ústí nad Labem Frederikou Kvačákovou.

Výletíme za zvířátky

Obsazeno

19.07.2021 Příměstský tábor zaměřený na výlety za zvířátky. Během týdne navštívíme ZOO, farmu, povozíme se na koních. Bližší program bude zaslán účastníkům tábora na začátku června. Během tábora není zajištěna strava, děti musí mít svoje svačiny a pití.

In-line 4

Přijímáme náhradníky

26.07.2021 Pro vaše děti je od pondělí do pátku připraven program založený na in-line bruslení zakončený pátečním vystoupením dětí od 15 hod. Kromě toho si děti vyzkouší mnoho jiných sportů a her. Tábor bude na sportovišti pod obchodním domem Albert, vedle bývalého hotelu Máj.V případě špatného počasí se uchýlíme do prostor UJEP v ul.Hoření. Z důvodu návaznosti výuky bruslení není možné přihlásit děti na jednotlivé dny. Tábor je vhodný pro začátečníky i pokročilé bruslaře od 5 let (po dohodě od 4 let) do 13 let. Poplatek za celý týden: 1 700 Kč (Cena zahrnuje teplý oběd, pitný režim po celý den, pedagogický dozor, lektory in-line bruslení, odměny pro děti) Konkrétní informace k táboru naleznete v příloženém dokumentu. Viz Pokyny k táborům + platební podmínky. V případě dotazů se obraťte na tel. 732976570 (Tomáš Vršínský-hlavní vedoucí) nebo 721164802 (Sonia Vršínská- administrativní správa) .

Kreativní cesta kolem světa

Obsazeno

26.07.2021 Pojďte s námi "cestovat" do vzdálených zemí a poznávat tradice ručních prací - leštěnou keramiku z Jižní Ameriky, indonéskou batiku, tečkovanou malbu z Austrálie, tkaní z Egypta, makramé z orientu i pletení z pedigu z našich krajů. Techniky si vyzkoušíte na konkrétních výrobcích, které si odnesete domů. Připraveny jsou i dva celodenní výlety - do Botanicusu v Ostré nad Labem, kde se seznámíte s řemesly středověku a do Náprstkova muzea v Praze, které je zaměřeno na asijské, africké a americké kultury. Denní příchod je od 8.00 do 9.00 hod., odchod od 15.00 do 16.00 hod. v závislosti na programu. Stravování je zajištěno dovážkovou službou, mimo dnů, kdy budou celodenní výlety. Vzhledem k programu je tábor určen pro děti od 11 let. Cena zahrnuje veškerý materiál, jízdné, vstupné, 3x oběd, pitný režim po celý den, lektorky výtvarných technik. Přesné informace k programu obdrží přihlášení účastníci před zahájením akce. Program může být upraven v souvislosti s aktuální situací. Akce se koná při min. počtu 10 účastníků. Informace: Mgr. Jana Stoicová, tel. 603 851 714, keramika@ddmul.cz

PT LETEM SVĚTEM HISTORIÍ

26.07.2021 LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - LETEM SVĚTEM HISTORIÍ Pro kluky a holky od 6 do 14 let 26. - 30. 7. 2021 Dopolední i odpolední program bude probíhat v rámci tématu v prostorách DDM. V případě příznivého počasí se přesuneme na čerstvý vzduch. Nebudou chybět ani výlety. Pro děti je připraven program s výtvarnými, pohybovými a dramatickými činnostmi. S sebou: přezůvky, oblečení pro pobyt venku i uvnitř, svačinky a láhev na pití. Cena tábora: 250 Kč / den - 1250 Kč / týden (cena zahrnuje oběd, kromě celodenního výletu, dopravu, vstupné, materiál Příchod dětí do DDM: 8:00 - 9:00 hod. Odchod dětí: 15:00 - 16:00 hod. Vedoucí tábora: Tereza Zdobnická Platební údaje Vám budou zaslány e-mailem na základě potvrzené přihlášky. Informace v kanceláři DCM a Musical school nebo na telefonním čísle 774784840. Přednostně přijímáme děti přihlášené na celý týden

PT s Nikol a Mončou

26.07.2021 Letní příměstský tábor se všeobecným zaměřením. Zkrátka od všeho něco, ať si ty prázdniny pěkně užijeme. Na děti čekají různé výtvarné i sportovní aktivity, mnoho soutěží a her. Během tábora se určitě vydáme na nějaký ten super výlet, nebo si zasportujeme. Určitě zažijeme spoustu legrace a zábavy a poznáme mnoho nových přátel. Oběd zajištěn dovážkovou službou. Platební a storno podmínky viz, DOKUMENTY. Přihlášením na tábor souhlasíte s uvedenými storno poplatky.

Týden na zámku - červenec

Poslední 3 místa

26.07.2021 Týden na zámku aneb putování za historickými památkami, princeznami a rytíři. Tábor je určený pro děti se zájmem o pohádkovou atmosféru. Plánujeme výlet na některý z blízkých hradů a zámků. Ve Velkém Březně účastníci posvačí s princeznou a nejen to. Zažijeme atmosféru pod vedením průvodce a našeho pedagoga. V ostatní dny nás čeká pohádkový program v prostorách DDM. Divadlo,karneval,hry,soutěže,výtvarné činnosti a spousta další zábavy.

Týden napříč kontinenty

26.07.2021 Letní příměstský tábor plný zábavy, her a překvapení. Plnění úkolů celotáborové hry. Plánujeme dva celodenní výlety. Téma tábora je zaměřeno na všeobecné poznávání jiných kultur a národů.

Klondyk 2021

Obsazeno

31.07.2021 Letní tábor Klondyk proběhne v termínu 31. července - 14. srpna 2021. Tábor je zálesácký, určený dětem a mládeži ve věku cca 7 - 14 let (jiný věk pouze po dohodě s hl.vedoucím), kteří mají rádi přírodu, rádi hrají hry a není pro ně problém vydržet dva týdny nejen bez rodičů, ale i bez elektřiny, počítače, pohodlné postele a jiných běžných "vymožeností" domova. Táborová základna se nachází v nejsevernějším bodě Česka nedaleko osady Severní u Lobendavy. V jejím okolí jsou pouze rozsáhlé lesy a louky a vzhledem k odlehlosti hustšího osídlení a blízkosti státních hranic zde není žádný turistický ruch a noční obloha se díky chybějícímu světelnému znečištění chlubí miliony hvězd běžně neviditelných. Kouzlo tohoto romantického místa umocňuje bohaté množství potůčků a vodních pramenů a nedaleký zatopený lom. Účastníci budou ubytováni ve dvoumístných podsadových stanech na postelích s molitanovými matracemi. Spí se ve vlastních spacích pytlích. Hlavní náplní tábora je naučit děti samostatnosti, odvaze, zručnosti a týmové spolupráci. Kromě koupání a rutinních celodenních činností zajišťujících chod tábora je stěžejním bodem programu celotáborová hra družin obohacená o menší hříčky během dne, cesta za pokladem, ale i obchodování s Klondykskými dolary. Mj, se zde každoročně v první polovině srpna objevuje zlato a drahé kamení. Přihlašování bude spuštěno 26. 1. 2021 Odjezd na tábor: v sobotu 31.7.2021 z parkoviště u obchodního domu Albert na Severní Terase v 10:00, sraz účastníků je v 9:40 Předpokládaný příjezd: v sobotu 14.8.2021, na parkoviště u obchodního domu Albert na Severní Terase v 17:00

BAREVNÁ DÍLNA 2021 - Výprava do džungle

01.08.2021 Šestnáctý ročník výtvarného tábora pro děti od 6 let, které chtějí zažít dvanáct dnů plných soutěží, her,výletů a především výtvarného tvoření z různých materiálů. V letošním roce čeká účastníky výprava do džungle. Na děti čeká zajímavý výtvarný program ( malování polštářků s motivy džungle, batika látkového baťůžku,zdobení triček, dekorace krabičky na poklady a další tvoření z různých materiálů). Kromě výtvarného programu je připravena celotáborová hra, soutěže, celodenní výlet, sportování.... Tábor se koná v rekreačním zařízení Počta, Štědronín - Plazy, ubytování je v budově ve vícelůžkových pokojích, společné soc.zařízení. Stravování - celodenní včetně svačin a pitného režimu. V místě jsou hřiště a bazén pro sportovní vyžití. Program tábora je zaměřen na výtvarné techniky, soutěže, hry, vycházky a výlety. V nedalekém okolí je hrad Zvíkov a Orlík. O děti se stará tým kvalifikovaných vedoucích a zdravotník. Cena tábora zahrnuje veškeré náklady na dopravu, pobyt a program. Na základě potvrzené přihlášky uhraďte do 30 dnů zálohu ve výši 2500,-Kč, ev. dle domluvy. Doplatek je splatný do 30. května 2021, ev. dle indiv. domluvy. V případě platby na fakturu je třeba zaslat objednávku nebo fakturační údaje. Záloha pak není nutná. V případě nekonání tábora (např. z důvodu epidemiolog.situace) nebo v případě nemoci účastníka vracíme celou uhrazenou částku zpět. Přání na ubytování s kamarádem pište do poznámky k přihlášce nebo na email keramika@ddmul.cz. Informace k táboru včetně časů odjezdu a příjezdu obdrží přihlášení na email na konci června.

In-line 5

Obsazeno

02.08.2021 Pro vaše děti je od pondělí do pátku připraven program založený na in-line bruslení zakončený pátečním vystoupením dětí od 15 hod. Kromě toho si děti vyzkouší mnoho jiných sportů a her. Tábor bude na sportovišti pod obchodním domem Albert, vedle bývalého hotelu Máj.V případě špatného počasí se uchýlíme do prostor UJEP v ul.Hoření. Z důvodu návaznosti výuky bruslení není možné přihlásit děti na jednotlivé dny. Tábor je vhodný pro začátečníky i pokročilé bruslaře od 5 let (po dohodě od 4 let) do 13 let. Poplatek za celý týden: 1 700 Kč (Cena zahrnuje teplý oběd, pitný režim po celý den, pedagogický dozor, lektory in-line bruslení, odměny pro děti) Konkrétní informace k táboru naleznete v příloženém dokumentu. Viz Pokyny k táborům + platební podmínky. V případě dotazů se obraťte na tel. 732976570 (Tomáš Vršínský-hlavní vedoucí) nebo 721164802 (Sonia Vršínská- administrativní správa) .

PT BROUČKOVÉ V PŘÍRODĚ

02.08.2021 LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - BROUČKOVÉ V PŘÍRODĚ Pro kluky a holky od 6 do 12 let 2. - 6. 8. 2021 Dopolední i odpolední program bude probíhat v rámci tématu v prostorách DDM. V případě příznivého počasí se přesuneme na čerstvý vzduch. Nebudou chybět ani výlety. Pro děti je připraven program s výtvarnými, pohybovými a dramatickými činnostmi. S sebou: přezůvky, oblečení pro pobyt venku i uvnitř, svačinky a láhev na pití. Cena tábora: 250 Kč / den - 1250 Kč / týden (cena zahrnuje oběd, kromě celodenního výletu, dopravu, vstupné, materiál Příchod dětí do DDM: 8:00 - 9:00 hod. Odchod dětí: 15:00 - 16:00 hod. Vedoucí tábora: Petra Novotná Platební údaje Vám budou zaslány e-mailem na základě potvrzené přihlášky. Informace v kanceláři DCM a Musical school nebo na telefonním čísle 774784840. Přednostně přijímáme děti přihlášené na celý týden

PT DCM I. - JVK SHOW

02.08.2021 POUZE PRO ČLENY DCM - JVK SHOW

PT DCM III. - JVK STREET

02.08.2021 POUZE PRO ČLENY DCM - JVK STREET

PT DCM IV. - JVK HIP HOP

02.08.2021 POUZE PRO ČLENY DCM - JVK HIP HOP

PT DCM VII. - HVK SHOW

02.08.2021 POUZE PRO ČLENY DCM - HVK SHOW

Putování za vláčky

Poslední místo!

02.08.2021 Chcete s námi v létě vyrazit na exkurzi do vlakového depa, projet se historickým vlakem do Zubrnic, a také do Litoměřic za velkým modelem železničního městečka? Putování bude doplněno hrami a tvořením v hlavní budově DDM.

LT FANTOM DDM 2021

Obsazeno

07.08.2021 Musical school a hudební oddělení DDM Vás zve na letní dětský tábor s muzikálem. "Fantom DDM" - právě zde se mohou děti nechat vtáhnout do děje připravovaného muzikálu a užít si léto plné zpěvu, tance, hraní her, hereckých akcí a improvizací. Také se děti mohou naučit na různé hudební nástroje, vyzkoušet si tvořivou dílnu ("rukodělky") a zažít léto plné legrace.

ÚSTECKÉ BAMBINI - letní soustředění

Přijímáme náhradníky

08.08.2021 Letní pobytové soustředění dětí z pěveckého sboru ÚSTECKÉ BAMBINI a jejich Mrňousků II. v krásném hotelu Berghof v Novém Městě u Jáchymova v Krušných horách. UBYTOVÁNÍ: Děti mají zajištěno ubytování v budově (spol. sociální zařízení na každém pokoji), kde bude také ubytován pedagogický a zdravotní dozor. Při přihlášení do poznámek můžete uvést - s kým by Vaše dítě chtělo být na pokoji. PROGRAM: Na programu bude kromě zkoušek pěveckého sboru také mnoho vypečených soutěží a her. Společně zažijeme spoustu legrace, půjdeme na výlet, posedíme u táboráku a víc už prozrazovat nebudeme :-) VYBAVENÍ AREÁLU: Zkoušky sboru ve společenské místnosti. Možnost koupání přímo v areálu v malém nadzemním bazénu. CENA: 4.500,- Kč (zahrnuje ubytování, dopravu vlastním autobusem, stravu 5x denně, pitný režim, odměny, pedagogický a zdravotní dozor). PROPOZICE K ODJEZDU: Propozice k odjezdu budou vloženy na webové stránky cca 14 dní před odjezdem. Dále je všichni účastníci obdrží mailem.

Fitness příměstský tábor

09.08.2021 Příměstský tábor určený dětem, které již mají zkušenosti s aerobikem a jsou členy Aerobic clubu DDM Ústí nad Labem. Ostatní zájemci pouze po dohodě s vedoucí klubu Bc. J. Bílskou. Tábor je zaměřen na fitness průpravu, zvýšení flexibility, síly, fyzické zdatnosti, nácviku závodní choreografie fitness týmů a sportovního aerobiku. Na programu je kromě cvičení také spousta her, soutěží, zábavné aktivity, celodenní výlet, tréninky v DDM, pyžamová párty s přespávačkou a pizzou (čtvrtek). S sebou: 4x jízdenku na MHD (nebo legitimaci).

In-line 6

Přijímáme náhradníky

09.08.2021 Pro vaše děti je od pondělí do pátku připraven program založený na in-line bruslení zakončený pátečním vystoupením dětí od 15 hod. Kromě toho si děti vyzkouší mnoho jiných sportů a her. Tábor bude na sportovišti pod obchodním domem Albert, vedle bývalého hotelu Máj.V případě špatného počasí se uchýlíme do prostor UJEP v ul.Hoření. Z důvodu návaznosti výuky bruslení není možné přihlásit děti na jednotlivé dny. Tábor je vhodný pro začátečníky i pokročilé bruslaře od 5 let (po dohodě od 4 let) do 13 let. Poplatek za celý týden: 1 700 Kč (Cena zahrnuje teplý oběd, pitný režim po celý den, pedagogický dozor, lektory in-line bruslení, odměny pro děti) Konkrétní informace k táboru naleznete v příloženém dokumentu. Viz Pokyny k táborům + platební podmínky. V případě dotazů se obraťte na tel. 732976570 (Tomáš Vršínský-hlavní vedoucí) nebo 721164802 (Sonia Vršínská- administrativní správa) .

LPT Telnice s Pájou a Klárkou

Poslední 3 místa

09.08.2021 Letní příměstský tábor se všestranným zaměřením, který se bude konat v Telnici. Zázemí máme zajištěné ve velkém sále Kulturního domu, kde se budeme i scházet nebo pracovat při nepřízni počasí. Na děti čeká poznávání okolí, sportovní soutěže, výtvarná a rukodělná činnost, zábavné hry a také dva celodenní výlety. Určitě zažijeme spoustu zábavy a poznáme nové kamarády. Obědy na dny, kdy nebudeme na výletě, budou zajištěny dovážkovou službou. Tábor se bude konat při minimálním počtu 10 dětí.

Příměstský tábor se Sylvou 2 DDM Chaba

Obsazeno

09.08.2021 Město Chabařovice ve spolupráci s DDM Chabařovice a Sdružením Chabařovických rodáků pořádá pro děti ve věku 6-15 let PT ,,Turistický". Tento PT doporučujeme zdravotně způsobilým dětem. Pro děti bude připraven bohatý a zábavný program, hry, soutěže, výlety po okolí i do vzdálenějších míst a také celodenní výlet do aquaparku atd. Veškeré výlety a vstupy do objektů jsou zahrnuty v ceně tábora. Cena tábora činní 2.600,-Kč. V ceně je zahrnuto tričko PT.

PT DCM II. - MINI

09.08.2021 POUZE PRO ČLENY DCM - MINI

PT DCM V. - DVK SHOW

09.08.2021 POUZE PRO ČLENY DCM - DVK SHOW

PT DCM VI. - DVK STREET

09.08.2021 POUZE PRO ČLENY DCM - DVK STREET

Týden na zámku - srpen

Poslední 3 místa

09.08.2021 Týden na zámku aneb putování za historickými památkami, princeznami a rytíři. Tábor je určený pro děti se zájmem o pohádkovou atmosféru. Plánujeme výlet na některý z blízkých hradů a zámků. Ve Velkém Březně účastníci posvačí s princeznou a nejen to. Zažijeme atmosféru pod vedením průvodce a našeho pedagoga. V ostatní dny nás čeká pohádkový program v prostorách DDM. Divadlo,karneval,hry,soutěže,výtvarné činnosti a spousta další zábavy.

In-line 7

Obsazeno

16.08.2021 Pro vaše děti je od pondělí do pátku připraven program založený na in-line bruslení zakončený pátečním vystoupením dětí od 15 hod. Kromě toho si děti vyzkouší mnoho jiných sportů a her. Tábor bude na sportovišti pod obchodním domem Albert, vedle bývalého hotelu Máj.V případě špatného počasí se uchýlíme do prostor UJEP v ul.Hoření. Z důvodu návaznosti výuky bruslení není možné přihlásit děti na jednotlivé dny. Tábor je vhodný pro začátečníky i pokročilé bruslaře od 5 let (po dohodě od 4 let) do 13 let. Poplatek za celý týden: 1 700 Kč (Cena zahrnuje teplý oběd, pitný režim po celý den, pedagogický dozor, lektory in-line bruslení, odměny pro děti) Konkrétní informace k táboru naleznete v příloženém dokumentu. Viz Pokyny k táborům + platební podmínky. V případě dotazů se obraťte na tel. 732976570 (Tomáš Vršínský-hlavní vedoucí) nebo 721164802 (Sonia Vršínská- administrativní správa) .

Letní soustředění mažoretek

16.08.2021 Každoroční soustředění mažoretek z týmu Marionetky. Konkrétní program tábora účastnicím předá vedoucí Blanka Veselá.

Prázdniny s "opáčkem" 1

16.08.2021 Tábor je určen žákům, kteří ukončili první, druhou nebo třetí třídu. Před nástupem do školy oprášíme pod vedením studentek pedagogické fakulty čtení, psaní a počítání. Se třeťáky promrskáme násobilku, dělení a vyjmenovaná slova. Všechno bude zábava s pobytem venku a v zajímavých klubovnách DDM. Bez sezení v lavicích:) Do nového školního roku pak dětí vkročí připravené a se spoustou táborových zážitků.

PT BEAUTY TÝDEN

16.08.2021 LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - BEAUTY TÝDEN Pro kluky a holky od 6 do 12 let 16. - 20. 8. 2021 Dopolední i odpolední program bude probíhat v rámci tématu v prostorách DDM. V případě příznivého počasí se přesuneme na čerstvý vzduch. Nebudou chybět ani výlety. Pro děti je připraven program s výtvarnými, pohybovými a dramatickými činnostmi. S sebou: přezůvky, oblečení pro pobyt venku i uvnitř, svačinky a láhev na pití. Cena tábora: 250 Kč / den - 1250 Kč / týden (cena zahrnuje oběd, kromě celodenního výletu, dopravu, vstupné, materiál Příchod dětí do DDM: 8:00 - 9:00 hod. Odchod dětí: 15:00 - 16:00 hod. Vedoucí tábora: Dáša Mandovcová Platební údaje Vám budou zaslány e-mailem na základě potvrzené přihlášky. Informace v kanceláři DCM a Musical school nebo na telefonním čísle 774784840. Přednostně přijímáme děti přihlášené na celý týden

PT Povrlské léto

16.08.2021 Příměstský tábor Povrlské léto se koná v prostorách Komunitního centra v Povrlech Program: - Zámek Velké Březno s princeznou a mlsánim - Cyklovýlet do Děčína- zámek Děčín-s princeznou - Povrlský triatlon - Celodenní výlet do Opárna, přenocováni v KC Povrly a stezka odvahy pro NEJODVÁŽNĚJŠÍ - Koupálko Povrly,Program s Hasiči a záchranáři, odměny a rozloučení Platební a storno podmínky viz, DOKUMENTY. Přihlášením na tábor souhlasíte s uvedenými storno poplatky.

PT s Vendy a Barčou

Přijímáme náhradníky

16.08.2021 Letní příměstský tábor se všeobecným zaměřením. Zkrátka od všeho něco, ať si ty prázdniny pěkně užijeme. Na děti čekají různé výtvarné i sportovní aktivity, mnoho soutěží a her. Během tábora se určitě vydáme na nějaký ten super výlet, nebo si zasportujeme. Určitě zažijeme spoustu legrace a zábavy a poznáme mnoho nových přátel. Oběd zajištěn dovážkovou službou. Platební a storno podmínky viz, DOKUMENTY. Přihlášením na tábor souhlasíte s uvedenými storno poplatky.

LETNÍ TANEČNÍ TÁBOR DCM - DOKSY

22.08.2021 LETNÍ TANEČNÍ TÁBOR DANCE CENTER MARVERCI - DOKSY hip hop, jazz, moderna, street dance, disko dance 22. - 28. 8. 2021 DOKSY - Hotel Bellevue Ubytování: hotel Bellevue nabízí příjemné ubytování v jedno- až pěti- lůžkových pokojích se sociálním zařízením a TV Adresa: Hotel Bellevue, Máchova 129, Doksy 472 01 Cena: 3 950,- Kč Strava: 5 x denně + pitný režim Doprava: autobusem Program: tanec (hip hop, show, street, disko dance) workshopy s pozvanými lektory soutěže, hry, výtvarné aktivity koupání v hotelovém bazénu táborák procházky a výlety do okolí možná bude i překvapení Pokyny k platbě budou zaslány na váš email uvedený v přihlášce.

Útěk z Greenwitche

Přijímáme náhradníky

22.08.2021 Letní tábor "Útěk z Greenwitche" je určen mládeži od 14 do 18 let, kteří jsou úzce spjatí s oddílem Kamzíci při DDM. Táborový program, fyzická a psychická náročnost a chod tábora budou cílené na věkově starší účastníky. Doprava tam i zpět vlakem.

In-line 8

Obsazeno

23.08.2021 Pro vaše děti je od pondělí do pátku připraven program založený na in-line bruslení zakončený pátečním vystoupením dětí od 15 hod. Kromě toho si děti vyzkouší mnoho jiných sportů a her. Tábor bude na sportovišti pod obchodním domem Albert, vedle bývalého hotelu Máj.V případě špatného počasí se uchýlíme do prostor UJEP v ul.Hoření. Z důvodu návaznosti výuky bruslení není možné přihlásit děti na jednotlivé dny. Tábor je vhodný pro začátečníky i pokročilé bruslaře od 5 let (po dohodě od 4 let) do 13 let. Poplatek za celý týden: 1 700 Kč (Cena zahrnuje teplý oběd, pitný režim po celý den, pedagogický dozor, lektory in-line bruslení, odměny pro děti) Konkrétní informace k táboru naleznete v příloženém dokumentu. Viz Pokyny k táborům + platební podmínky. V případě dotazů se obraťte na tel. 732976570 (Tomáš Vršínský-hlavní vedoucí) nebo 721164802 (Sonia Vršínská- administrativní správa) .

In-line Chlumec

23.08.2021 Pro vaše děti je od pondělí do pátku připraven program založený na in-line bruslení zakončený pátečním vystoupením dětí od 15 hod. Kromě toho si děti vyzkouší mnoho jiných sportů a her. Tábor se koná na venkovním hřišti u ZŠ Chlumec.V případě špatného počasí se uchýlíme do prostor školy. Z důvodu návaznosti výuky bruslení není možné přihlásit děti na jednotlivé dny. Tábor je vhodný pro začátečníky i pokročilé bruslaře od 5 let (po dohodě od 4 let) do 13 let. Poplatek za celý týden: 1 700 Kč (Cena zahrnuje teplý oběd, pitný režim po celý den, pedagogický dozor, lektory in-line bruslení, odměny pro děti) Konkrétní informace k táboru naleznete v příloženém dokumentu. Viz Pokyny k táborům + platební podmínky. V případě dotazů se obraťte na tel. 732976570 (Tomáš Vršínský-hlavní vedoucí) nebo 721164802 (Sonia Vršínská- administrativní správa) .

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ MUSICAL SCHOOL

23.08.2021 Pouze pro stávající a nové členy Musical a dance company I. a II. Příchod dětí do DDM: 8:00 - 9:00 hod. Odchod dětí: 15:00 - 16:00 hod.

Prázdniny s "opáčkem" 2

23.08.2021 Tábor je určen žákům, kteří ukončili první, druhou nebo třetí třídu. Před nástupem do školy oprášíme pod vedením studentek pedagogické fakulty čtení, psaní a počítání. Se třeťáky promrskáme násobilku, dělení a vyjmenovaná slova. Všechno bude zábava s pobytem venku a v zajímavých klubovnách DDM. Bez sezení v lavicích:) Do nového školního roku pak dětí vkročí připravené a se spoustou táborových zážitků.

PT s Barčou a Kačkou

Přijímáme náhradníky

23.08.2021 Letní příměstský tábor se všeobecným zaměřením. Zkrátka od všeho něco, ať si ty prázdniny pěkně užijeme. Na děti čekají různé výtvarné i sportovní aktivity, mnoho soutěží a her. Během tábora se určitě vydáme na nějaký ten super výlet, nebo si zasportujeme. Určitě zažijeme spoustu legrace a zábavy a poznáme mnoho nových přátel. Oběd zajištěn dovážkovou službou. Platební a storno podmínky viz, DOKUMENTY. Přihlášením na tábor souhlasíte s uvedenými storno poplatky.

Sportujeme-Stepujeme

23.08.2021 Letní příměstský tábor Sportujeme-Stepujeme pro příznivce pohybu a tance. Volné pokračování pro mírně pokročilé stepaře, ale také pro úplné začátečníky, kteří si chtějí vyzkoušet step na vlastní kůži. Připraveny jsou soutěže, hry a malý výlet. Na konci soustředění se koná krátké vystoupení pro rodiče. Konkrétní program bude zaslán účasntíkům na email. Těšíme se na Vás!

Filtry

květen 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31