Projekt EMISE

Dům dětí a mládeže a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Ústí nad Labem, p. o. se letos přidal k tomuto projektu jako garant za Ústecký kraj. 
Více info k projektu najdete zde:http://emise.slezgymo
pava.cz/web/#aboutbrožura projekt Emise.
Průběžně sem budou ukládány informace o projektu, exkurze a další zajímavosti.
článek v novinách:http://ustecky.denik.cz/zpravy_region/usti-je-soucasti-projektu-emise-ktery-miri-na-ustecke-studenty-20170219.html


Foto ze soutěže GYMKOM: 
 


Výsledková listina GYMKOM:projekt Emise 


EXKURZE TECHMÁNIA PLZEŇ:

Dne 19. 5. 2017 se žáci ze zapojených škol v Ústeckém kraji zúčastnili exkurze v Techmánii Plzeň. Na akci vyjela ZŠ Rabasova, ZŠ Tisá, ZŠ Mírová, DDM a ZpDVPP ÚL a ZŠ Lidická-Bílina. Vyjeli jsme brzy ráno z Ústí nad Labem, další zastávkA nás čekala v Bílině, kde jsme vyzvedli zbytek dětí a pak už hurá do Plzně. Do Techmánie jsme dorazili kolem 10:00 hodiny a čekala na nás 4 hodinová zábava. Každou atrakci jsme si mohli vyzkoušet, kdo neměl odvahu, tak jen okouknout a zjistit jak funguje, kdo byl vyčerpán, mohl si energii dobít v místním bistru a pokračovat dále ve zkoumání a bádání. Když to někoho už nebavilo ve Science centru, přešel lávku a vydal se Planetária. Kolem 14:00 hod. jsme se sešli a vydali se na cestu domů. Exkurze byla velmi úspěšná a žákům se líbila...nejen žákům :).

Foto z exkurze Techmánia Plzeň: